spoko, dawaj adres, tylko nie wiem czy zauwazyles ze 3 z tych 4 to aps
ale za to aparaty moga byc mniejsze gabarytowo
a z wolaniem i odbitkami na razie nie ma jescze problemu
Szukaj
spoko, dawaj adres, tylko nie wiem czy zauwazyles ze 3 z tych 4 to aps
ale za to aparaty moga byc mniejsze gabarytowo
a z wolaniem i odbitkami na razie nie ma jescze problemu
Nie no żartowałem. Posiadanie jednego aparatu nie pasowałoby do mnie, byłoby to zbyt normalne. Ja sobie kupię te 22 i wyjdę ze wszystkimi naraz na miasto. Ludzie się będą gapić![]()
hehehe
ja ostatnio sprawilem sobie fuji na natychmistowe ladunki
to sie dopiero ludzie gapia, taka kobyla
ale z to jak sie ciesza jak za chwile mozna zdjecie o bejrzec i co najwazniejsze dotknac![]()
Skontaktuj się z nami