Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 33 z 33

Wątek: Idiotencamera

  1. #31

    Domyślnie

    spoko, dawaj adres, tylko nie wiem czy zauwazyles ze 3 z tych 4 to aps
    ale za to aparaty moga byc mniejsze gabarytowo
    a z wolaniem i odbitkami na razie nie ma jescze problemu

  2. #32

    Domyślnie

    Nie no żartowałem. Posiadanie jednego aparatu nie pasowałoby do mnie, byłoby to zbyt normalne. Ja sobie kupię te 22 i wyjdę ze wszystkimi naraz na miasto. Ludzie się będą gapić

  3. #33

    Domyślnie

    hehehe
    ja ostatnio sprawilem sobie fuji na natychmistowe ladunki
    to sie dopiero ludzie gapia, taka kobyla
    ale z to jak sie ciesza jak za chwile mozna zdjecie o bejrzec i co najwazniejsze dotknac

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •