Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 33

Wątek: Idiotencamera

  1. #21
    "...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."

  2. #22

    Domyślnie

    Nie wiem, czy są prostsze w obsłudze kompakty: http://www.fotografuj.pl/News/Canon_...sludze/id/2701
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  3. #23

    Domyślnie

    Jeśli to nadal zbyt skomplikowane, to można jeszcze zrobić reset, ustawić AUTO i zalać klejem wszystkie przyciski.
    Jacek

  4. #24

    Domyślnie

    tez bym sie skłaniał do analoga, w rossmanie można kupić film za 5zł, wywołanie c41 to jakieś 6zł, odbitki po 0,40gr przyjmijmy, więc wychodzi jakieś 25-30zł za film

  5. #25

    Domyślnie

    Zdecydowanie polecam kompakty Fuji, miałem stary model S3500 i chciałem coś lepszego. Chodziłem po lombardach żeby się go pozbyć, bo nikt nie chciał aparatu z 4 megapixel... A ja chciałem coś lepszego, padło na Panasonica seri TZ, aż 2 megapixel więcej... I wiecie co? Po powrocie z wakacji i przejrzeniu zawartości karty czym prędzej popędziłem do lombardu zobaczyć czy mój Fuji jeszcze leży na półce. Niestety, już go nie było. Tęsknię za świetnymi kolorami i świetnym balansem bieli tego plastikowego aparaciku. Żadna stabilizacja obrazu czy większy zoom nie zastąpi naturalnych kolorów tego co chcemy sfotografować na robionym zdjęciu. A ten Fujik robił to po prostu genialnie. Nawet mój D90 się chowa jeżeli chodzi o odwzorowanie barw, ale tu można to zredukować obróbką, a tam nic nie trzeba było robić. W Panasonicu tatry latem wyglądały jak makieta do kolejki elektrycznej dla dzieci, zieleń dosłownie urwana ze sztucznej choinki. Dlatego zawsze wszystkim polecam kompakty Fuji. To tylko moje zdanie, róbta co chceta...

  6. #26

    Domyślnie

    Dzisiaj byłem w RTVeuroAGD i był kompakcik Canona, model A495 za 199zł. Prosty w obsłudze, produkujący całkiem niezłe obrazki... za taka cenę myślę, że warto.
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  7. #27
    Zasłużony Awatar ALF
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Mysłakowice Karkonosze
    Posty
    11 653

    Domyślnie

    Dzięki...mam materiał do przemyśleń
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  8. #28

    Domyślnie

    Tylko śpiesz się myśleć bo jak coś to promocja trwa do końca grudnia.
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  9. #29

    Domyślnie

    Michal Jędrak dzieki za linki z 11 postu

  10. #30

    Domyślnie

    No widzę, że właśnie skorzystałeś. Przynajmniej na to wskazują litery z nazwy użytkownika Odeślij mi jeden w prezencie...

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •