a moze ten watek cos pomoze?
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=143186
Szukaj
a moze ten watek cos pomoze?
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=143186
"...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."
Nie wiem, czy są prostsze w obsłudze kompakty: http://www.fotografuj.pl/News/Canon_...sludze/id/2701
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Jeśli to nadal zbyt skomplikowane, to można jeszcze zrobić reset, ustawić AUTO i zalać klejem wszystkie przyciski.![]()
Jacek
tez bym sie skłaniał do analoga, w rossmanie można kupić film za 5zł, wywołanie c41 to jakieś 6zł, odbitki po 0,40gr przyjmijmy, więc wychodzi jakieś 25-30zł za film
Zdecydowanie polecam kompakty Fuji, miałem stary model S3500 i chciałem coś lepszego. Chodziłem po lombardach żeby się go pozbyć, bo nikt nie chciał aparatu z 4 megapixel... A ja chciałem coś lepszego, padło na Panasonica seri TZ, aż 2 megapixel więcej... I wiecie co? Po powrocie z wakacji i przejrzeniu zawartości karty czym prędzej popędziłem do lombardu zobaczyć czy mój Fuji jeszcze leży na półce. Niestety, już go nie było. Tęsknię za świetnymi kolorami i świetnym balansem bieli tego plastikowego aparaciku. Żadna stabilizacja obrazu czy większy zoom nie zastąpi naturalnych kolorów tego co chcemy sfotografować na robionym zdjęciu. A ten Fujik robił to po prostu genialnie. Nawet mój D90 się chowa jeżeli chodzi o odwzorowanie barw, ale tu można to zredukować obróbką, a tam nic nie trzeba było robić. W Panasonicu tatry latem wyglądały jak makieta do kolejki elektrycznej dla dzieci, zieleń dosłownie urwana ze sztucznej choinki. Dlatego zawsze wszystkim polecam kompakty Fuji. To tylko moje zdanie, róbta co chceta...
Dzisiaj byłem w RTVeuroAGD i był kompakcik Canona, model A495 za 199zł. Prosty w obsłudze, produkujący całkiem niezłe obrazki... za taka cenę myślę, że warto.![]()
Dzięki...mam materiał do przemyśleń![]()
Pozdrawiam Serdecznie Jacek PawłowskiF70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE
Tylko śpiesz się myśleć bo jak coś to promocja trwa do końca grudnia.![]()
Michal Jędrak dzieki za linki z 11 postu![]()
No widzę, że właśnie skorzystałeś. Przynajmniej na to wskazują litery z nazwy użytkownikaOdeślij mi jeden w prezencie...
Skontaktuj się z nami