Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: Jesienny pion.

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Nie za ciemno zrobiłeś Jurku na glebie? No i nie wiem czy nie lepiej wyglądałoby na kwadratowo, tyle, że sztampowo, Temacik fajny.
    LED ZEPPELIN

  3. #3

    Domyślnie

    Fajny wyszedł trójpodział barwny na tym obrazku.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikonozaur Zobacz posta
    Nie za ciemno zrobiłeś Jurku na glebie? No i nie wiem czy nie lepiej wyglądałoby na kwadratowo, tyle, że sztampowo, Temacik fajny.
    Robione tuz przed wschodem,więc i światła na glebie mało były,nie chciałem przeginać .Mam kilka kadrów specjalnie pod kwadrat,ale jakoś mi nie pasją .Wychodzi tak jak napisałeś,sztampowo,zbyt dosłownie .

  5. #5
    Zbanowany
    Dołączył
    08 2009
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    287

    Domyślnie

    Podświetliłem dół, skadrowałem do kwadratu i wyglada znacznie lepiej.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez petrus33 Zobacz posta
    Podświetliłem dół, skadrowałem do kwadratu i wyglada znacznie lepiej.
    To pokaż

    POzdr.
    Nikon System

  7. #7
    Zbanowany
    Dołączył
    08 2009
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    287

    Domyślnie

    Ja to tak widzę:


  8. #8

    Domyślnie

    Pobawilem sie i wyszlo takie cos....mnie sie podoba choc to z PSa a na PSie sie malo znam

    http://img442.imageshack.us/img442/53/dsc0015zt.jpg tak bym to widzial

  9. #9

    Domyślnie

    niczego nie zmieniaj jest bardzo dobrze, nie rozumiem po co poprawiać coś co nie wymaga poprawy, każdy miałby tysiące wizji, ale to jest zdjęcie autora który nie pisze nigdzie ze prosi o inne odsłony tej fotografii, napisał o świetle czyli wytłumaczył warunki jakie były na miejscu, mało tego napisał ze tak chciał to pokazać, merytoryczne uwagi można napisać w komentarzu, kwadrat odbiera tej fotografii perspektywę, jest tak ostatnio modny ze wszystko się w niego docina, tylko że nie do każdego kadru mz. kwadrat pasuje, najbardziej do zdjęć na długim czasie czyli fot Kultena, Nemetha, Martineza, ale nie koniecznie do normalnego pejzażu

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez petrus33 Zobacz posta
    Ja to tak widzę:

    Cytat Zamieszczone przez petrus33 Zobacz posta
    Podświetliłem dół, skadrowałem do kwadratu i wyglada znacznie lepiej.
    i wyszedł jakiś kikut,uciąłeś kawał fajnego nieba .Już pisałem że kwadrat jest kiepskim pomysłem.
    Greg,Twoja wersja jak dla mnie zbyt jasna,niebo coś nie teges .
    Jasiu,ładnie to napisałeś .

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •