Szukaj
Nie za ciemno zrobiłeś Jurku na glebie? No i nie wiem czy nie lepiej wyglądałoby na kwadratowo, tyle, że sztampowo, Temacik fajny.![]()
LED ZEPPELIN
Fajny wyszedł trójpodział barwny na tym obrazku.
Podświetliłem dół, skadrowałem do kwadratu i wyglada znacznie lepiej.
Ja to tak widzę:
Pobawilem sie i wyszlo takie cos....mnie sie podoba choc to z PSa a na PSie sie malo znam
http://img442.imageshack.us/img442/53/dsc0015zt.jpg tak bym to widzial
Nikon http://greg77.com/
niczego nie zmieniaj jest bardzo dobrze, nie rozumiem po co poprawiać coś co nie wymaga poprawy, każdy miałby tysiące wizji, ale to jest zdjęcie autora który nie pisze nigdzie ze prosi o inne odsłony tej fotografii, napisał o świetle czyli wytłumaczył warunki jakie były na miejscu, mało tego napisał ze tak chciał to pokazać, merytoryczne uwagi można napisać w komentarzu, kwadrat odbiera tej fotografii perspektywę, jest tak ostatnio modny ze wszystko się w niego docina, tylko że nie do każdego kadru mz. kwadrat pasuje, najbardziej do zdjęć na długim czasie czyli fot Kultena, Nemetha, Martineza, ale nie koniecznie do normalnego pejzażu![]()
Skontaktuj się z nami