Nie wiem dlaczego ale od jakiegoś czasu formularz odpowiedzi ciagle próbuje wysyłać mi dwie odpowiedzi na raz...
Wtedy wyskakuje błąd że musze odczekać jeszcze od 18 do 9 sekund (zależy od ładowania strony) żeby napisac kolejnego posta, mimo że to co pisałem już dodało...
Co to się dzieje i jak to można naprawić?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami