Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2010
    Miasto
    DG (Sławków)
    Posty
    52

    Domyślnie Nagrywanie filmów w D80

    Witam

    Gdy w sklepach zaczęło brakować D80 na rzecz następcy kupiłem jedną z ostatnich sztuk. Śmieszyło mnie wtedy wprowadzenie do D90 funkcji nagrywania filmów. Ale niedawno się do tego przekonałem. (głównie za sprawą zwiastunu książki nakręconego Canonem 7D - ale to jest trochę wyższa półka). I tak ostatnio sobie pomyślałem, czy programista jest w stanie w sofcie aparatu dodać coś co umożliwi nagrywanie filmów? Trzeba by wtedy jeszcze podgląd na ekraniku, ponieważ po podniesieniu lustra przez wizjer nic nie zobaczę. Czy jest to możliwe? Bo wydaje mi się, że tak, że to tylko sprawa softu, bo chyba w D90 nie ma żadnych dodatkowych mechanizmów które to umożliwiają, więc to sprawa tylko zaprogramowania?

    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    nie jest to możliwe.
    Nawet gdyby był to kwestia tylko oprogramowania to nikt jeszcze nie grzebał w firmware nikona. A w C juz dawno są FW od użytkowników które dodaje nowe funkcje ( lub je po prostu odblokowuje)
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •