Witam wszystkich. Chciałem was zapytać czy ma ktoś doświadczenia ze statywami sherpa 600r, slik pro dx700 i goldphoto yh 324 + głowica np yh420 z mniej znanych zainteresował mnie również Camrock TXC66 z włókna węglowego ze względu na wagę. Możecie mi wskazać który z tych statywów będzie najstabilniejszy? Czy camcrok będzie najmniej stabilny ze względu na swą wagę?? Ceny statywów od ok 320zł za sherpe do 400 za slika. Zaznaczę, że mam 190cm wzrostu, pucha:d300, najcięższy obiektyw w tej chwili to 17-55 ale planuję zakup 70-200 i 300
Będę serdecznie wdzięczny za pomoc a tymczasem życzę wszystkim zdrowych wesołych świąt.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami