Szukaj
U mnie też.Nie zanotowałem kłopotów.
Pozdrawiam
Jacek
"Skądkolwiek wieje wiatr, zawsze ma zapach Tatr"
Wystarczy już tej sieci - orange dziękujemy ;D
Orange Go. Mój działa, dziewczyny co teraz jest we wiosce pod Lublinem, gdzie mgła konie dusi, padł a właściwie w końcu padł bo problemy miała już od zeszłego tygodnia.
EDIT: Skoro sprawa dotyczy prepaidów to chyba mnie traktują jako ABO bom w zetafonie jest, a ma luba nie i ma problem.
Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
"I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"
U mnie też koledzy mieli problemy dzisiaj koło 18. Teraz sprawdzałem u siebie i działa.
Fuji S5 PRO || Delta ND200S || D70s || Delta ND70s || F80 || N18-200VR || N28-100 || SB-800 ||
Najwyższy czas.
![]()
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Cytat z artykułu: "awaria dotyczyła całego kraju: Lublina, Warszawy, Piotrkowa Trybunalskiego, Krakowa i Śląsku"
Chyba nie tylko Orangutan miał awarię.
Krzysztof Paszkiewicz
Skontaktuj się z nami