Słuchajcie
Koleżanka przyniosła dziś do pracy swojego d60, bo kupiła sobie nikkora 85 micro 3,5. I na peselekcji przesłony czasem nie można zjechać niżej niż 3,8 czasem 4 (czasami da radę ustawić 3,5). Mało tego jak mu się ustawi przesłonę 3,8 (na perelekcji A) i zmieni się kadr to czasami po przekadrowaniu sam zmienia przesłonę np.na 4. Jakby to zależało do światła, ale czemu nie zmienia czasu? Czy ktoś ma pomysł co chodzi?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami