Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: cuda wianki D60

  1. #1

    Domyślnie cuda wianki D60

    Słuchajcie
    Koleżanka przyniosła dziś do pracy swojego d60, bo kupiła sobie nikkora 85 micro 3,5. I na peselekcji przesłony czasem nie można zjechać niżej niż 3,8 czasem 4 (czasami da radę ustawić 3,5). Mało tego jak mu się ustawi przesłonę 3,8 (na perelekcji A) i zmieni się kadr to czasami po przekadrowaniu sam zmienia przesłonę np.na 4. Jakby to zależało do światła, ale czemu nie zmienia czasu? Czy ktoś ma pomysł co chodzi?

  2. #2

    Domyślnie

    Ten obiektyw ma maksymalny otwór przysłony 3,5, ale nie dla każdej skali odwzorowania. Bo dla 1:1 to już jest 5,0. To nie "cuda wianki"
    F80,D90, 11-300

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki. To wiele tłumaczy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •