Cytat Zamieszczone przez login_87 Zobacz posta
nastepca d3000 -->d3100
nastepca d5000 -->d5500?? nie lepiej by bylo d5100??
Nie lepiej bo jedynki nie było skąd skopiować w PS a piątka na zasadzie kopiuj-wklej była obok jak znalazł