Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 35
  1. #1

    Domyślnie urządzenie wielofunkcyjne

    Witam,
    Tak jak w temacie poszukuję jakiegoś dobrego urządzenia wielofunkcyjnego do użytku domowego. Zastanawiam się nad czymś ze stajni Epson może ktoś coś doradzi do kwoty 500pln
    N D800|N 24-70/2.8|N70-200/2.8|N 85/1.4|

  2. #2

    Domyślnie

    Byl chyba watek w komputerach na ten temat. Ja mam Epsona 215 i jestem zadowolony. Drukuje, skanuje, kopiuje. Po to to jest

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Strus Zobacz posta
    Byl chyba watek w komputerach na ten temat. Ja mam Epsona 215 i jestem zadowolony. Drukuje, skanuje, kopiuje. Po to to jest
    a jak z kosztami eksploatacji ?
    N D800|N 24-70/2.8|N70-200/2.8|N 85/1.4|

  4. #4

    Domyślnie

    No coz.... Kupilem 5ciopak czarnego tuszu bo w zasadzie drukuje i kopiuje tylko dokumenty i kosztowalo mnie to chyba z 10 funtow. Tylko ze ja w tym przypadki nie przykladam wagi do tuszu. To nie jest sprzet do zdjec.

  5. #5

    Domyślnie

    no ja poszukuje sprzętu tylko do kopiowania,drukowania dokumentów, wydruk zdjęć nie wchodzi w grę
    N D800|N 24-70/2.8|N70-200/2.8|N 85/1.4|

  6. #6

    Domyślnie

    Wejdz najpierw na allegro i zanim kupisz coś 3w1 , wpisz symbol tuszu z tego urządzenia. Najtańsze buble które błyszczą i czarują wyświetlaczami i czarnym lakierem są do bani - koszt tuszy jest bliski kosztowi nowego urządzenia i często brak jest zamienników.
    Nie wiem jak z Epsonem Strusia ale u mnie w Brotherze koszt nowego kompletu (czarny i trzy kolory) to jakieś 16 zł.Jestem z Brothera mega zadowolony - tylko patrz na modele bo te nowe na allegro mają już inne tusze. Zobacz brothera 195c - chyba ostatni do dostania jako nowy z tuszami takimi jak u mnie, czyli za 16 zł.
    Nie myśl że kupisz coś taniego i bedziesz nabijał strzykawką - to stanowczo odradzam.

    Tak dla uzmysłowienia problemu, 6 lat temu kupiłem drukareczkę canon ip2000 za jakieś 300 zł. chodzi do dziś a nowy tusz kosztuje 1,50zł - jeden złoty pięćdziesiąt groszy(zobacz bci 24 lub bk24). wpisz w wyszukiwarkę alle jej symbol i zobacz że ludzie nie sprzedają takich drukarek tylko drukują, drukują, drukują....a jeśli już sprzedają to za 5 letnie złomiszcza cenią tyle za ile kilka lat temu kupili...proste??

    nie bądź frajer i nie kupuj byle czego bo później walniesz to w kąt.
    Ostatnio edytowane przez rockabilly ; 19-12-2010 o 20:31
    rock and roll all night and party every day
    jestem tylko obserwatorem...

  7. #7

    Domyślnie

    Wiem że na allegro można nabyć bardzo dobre tusze do Epsonów na śmieszne pieniążki. Mogę podpytać o nazwę firmy ale fakt, zerknij sobie na ceny zamienników

  8. #8

    Domyślnie

    Polecam Brothera.Koszty eksploatacji bardzo niskie

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Strus Zobacz posta
    Wiem że na allegro można nabyć bardzo dobre tusze do Epsonów na śmieszne pieniążki. Mogę podpytać o nazwę firmy ale fakt, zerknij sobie na ceny zamienników
    jakoś do zamienników nie mam zbytnio zaufania bo kiedyś kupiłem taki do drukarki HP i mi prawie uszkodził drukarkę.
    N D800|N 24-70/2.8|N70-200/2.8|N 85/1.4|

  10. #10

    Domyślnie

    rockabilly
    faktycznie ten brother tanio wychodzi w eksploatacji, nie wiem czy sie na niego nie zdecyduję
    N D800|N 24-70/2.8|N70-200/2.8|N 85/1.4|

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •