Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie DVD PHOTO Slideshow Professional 7.94

    Witam.

    Chciałem zrobić pokaz zdjęć z podkładem muzycznym w programie DVD PHOTO Slideshow Profesional 7.94 (j.angielski).
    ...no i zrobiłem,ale... zdjęcia straciły na jakości tzn. są nieostre. Zdjęcia dodawane są w rozdzielczości 1200x800.
    Pokaz miał być otwierany na komputerze. Wielkość fizyczna zdjęć wyświetlanych w pokazie jest OK,czyli taka sama jak przed ich dodaniem,ale zrobiły się cholernie nieostre ( jakaś kompresja , czy coś w tym rodzaju ? ... chciałem aby zdjęcia zostały w takiej rozdzielczości jak przed ich dodaniem ). Widać coś sknociłem w ustawieniach. Z tego co widzę to konfiguracja ustawień jest w ostatnim kroku przed zapisem. Ja tam nic nie ruszałem , zmieniłem tylko TV z 4x3 na 16x9 , zapis DVD Video Disc.
    Robię coś takiego po raz pierwszy , widać na pewno coś schrzaniłem w ustawieniach , może wybrałem zły format zapisu lub jeszcze coś innego..?
    Proszę podpowiedzcie jak w tym programie zachować rzeczywistą jakość zdjęć w pokazie na komputerze.
    D50 + S10-20/3,5 + N18-70/kit + N70-300VR + N35/2,0D + N50/1,4D + SB800 + podstawowe akcesoria

  2. #2

    Domyślnie

    ...czyżby nikt tego programu nie używał ?
    Trochę niecierpliwie się,bo zależy mi na czasie,więc ponawiam moje pytanie...
    D50 + S10-20/3,5 + N18-70/kit + N70-300VR + N35/2,0D + N50/1,4D + SB800 + podstawowe akcesoria

  3. #3

    Domyślnie

    Programu nie znam ale czesto sie tak dzieje. Ja nie mam bladego pojecia dlaczego. Czasami poskladny pokaz wyglada dobrze na kompie na fatalnie na TV a czasem sytuacja jest odwrotna. Widzialem takie rzeczy kilka razy, ba nawet wyszly one spod mojej reki. Kiedys probowalem podpytac kogos kto sie filmowaniem zajmuje ale on tylko przekazal mi kilka kolejnych dziwnych historii z tym zwiazanych.
    Kiedys poskladalem dla rodzicow film z wstawianymi zdjeciami. Na kompie wsio bylo cacy. Niestety otworzenie tego samego pokazu z CD na TV zamordowalo zdjecia. Po prostu byly tak rozmyte ze az oczy bolaly

  4. #4

    Domyślnie

    ...no to "pięknie" .
    Trzeba będzie spróbować czegoś innego.
    Dzięki za odpowiedź.
    D50 + S10-20/3,5 + N18-70/kit + N70-300VR + N35/2,0D + N50/1,4D + SB800 + podstawowe akcesoria

  5. #5

    Domyślnie

    Dla pewności , czy w takich ustawieniach jest wszystko OK dla moich w/w potrzeb ?

    1


    2


    3
    Ostatnio edytowane przez Robik ; 19-12-2010 o 22:25
    D50 + S10-20/3,5 + N18-70/kit + N70-300VR + N35/2,0D + N50/1,4D + SB800 + podstawowe akcesoria

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    OK , spróbuję
    D50 + S10-20/3,5 + N18-70/kit + N70-300VR + N35/2,0D + N50/1,4D + SB800 + podstawowe akcesoria

  8. #8

    Domyślnie

    niestety dalej ta sama kicha
    D50 + S10-20/3,5 + N18-70/kit + N70-300VR + N35/2,0D + N50/1,4D + SB800 + podstawowe akcesoria

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •