Szukaj
Ostatnio edytowane przez rafste89 ; 18-12-2010 o 23:46
Co prawda mam Eizo przed oczami ale pracowe i zupelnie takie sobie ale mam wrazenie ze jakby troche zielono na obu. Poza tym prawe mi sie bardziej podoba. Na lewym ten zwisajacy ogon bardzo ciazy w prawo
Lewe na granicy przepłu, a gdzie nie gdzie brak detalu.
krytyka nie boli krytyka ma uczyć
oba za jasne są
bije po oczach okropnie
Nikon D7200 | D90 + MB-D80 | T11-16 2.8 | N35 1.8G | N18-105 3.5-5.6 | T90 2.8 Macro | T70-200 2.8 | SB-900 | YN-560 III
niestety, daje po oczach. a mina jakaś dziwna
Nie chodzi o to, na co się patrzy, ale co się widzi - H.D. Thoreau
Nie wiem jak u innych, ale u mnie widać straszny przepał (głównie na policzkach i czole).
Mina modelki jakby musiała pozować za karę.
Niestety, ale jestem na nie.
czapa fajna, ale dziewczyna ma jakąś taką zdegustowaną minę jakby nie była zachwycona faktem posiadania ów czapki na głowie, albo lekko przerażona faktem tego, co widziała przed sobą w momencie bycia fotografowaną
Czerwona szminka jest seksi, ale w tym przypadku podkręśla nieciekawy grymas więc jesteśmy na nie.
Następnym razem zwróć uwagę na taki 'detal' jak usta![]()
Prawe całkiem fajne, lewe nie potrzebne. Wydaje mi się, że samodzielnie prawe będzie wyglądać lepiej, na nim modelka ma też ciekwaszą minę.
Co do nieciekawego grymasu, to kwestia subiektywna i dla mnie na prawej fotce jest on całkiem ciekawy...
Ostatnio edytowane przez santo ; 26-12-2010 o 19:55
Skontaktuj się z nami