Skora nasze forum już ruszyło to ja będę kontynuował wątek z facebook'a. Proszę o rady osób, które miały przyjemność korzystać z NEOPANa 1600. Chce cyknąć nocne portrety (nikon f5 + nikkor 85 1. w miejskim oświetlenu, ewentualnie doświetlać lampą. To moja pierwsza styczność z filmem wysokoczułym.

Z góry dziękuje.