Szukaj
Naświetlałem Neopana 1600 nominalnie i wyszedł dość mocno niedoświetlony. Potem przeczytałem, ze wołany w R01 Oneshot ma rzeczywistą czułość nawet mniejszą niż 800 (ponoć ok. 640). Tak, że proponuję wziąć poprawkę. Poza tym film bardzo ok.
grzehoo
odebrałem wreszcie wywołaną i zeskanowaną delte 3200 i wydaję mi się, że chyba jednak wolałem neopana 1600... ziarno jest tu zdecydowanie bardziej widoczne, chyba aż za bardzo jak do większości moich codziennych zastosowań...
poza tym czułość 3200 jest dla mnie rzadko przydatna... ale z kilku zdjęć nawet jestem nawet zadowolony
1.
2.
3.
4.
jeden nowy Nikon i kilka starych Minolt
Panie i Panowie jakim procesem wywołujemy neopana 1600?
Nikon F5, Nikon D90, AF NIKKOR 50MM 1:1.8 D, AF NIKKOR 85MM 1:1.8 D, AF NIKKOR 35-70MM 1:3.3-4.5, AF NIKKOR 70-210MM 1:4-5.6, AF NIKKOR 24-120MM 1:3.5-5.6 D, NIKON SPEEDLIGHT SB-80DX.
czarno-bialym
X-T2 | 35/2 | 50/2 | ETRSi | 75/2.8
radek.art.pl / facebook
zimnym![]()
Chodzi mi o to że na opakowaniu nie ma oznaczenia procesu. Wystarczy dowolna czarno-biała chemia?
Nikon F5, Nikon D90, AF NIKKOR 50MM 1:1.8 D, AF NIKKOR 85MM 1:1.8 D, AF NIKKOR 35-70MM 1:3.3-4.5, AF NIKKOR 70-210MM 1:4-5.6, AF NIKKOR 24-120MM 1:3.5-5.6 D, NIKON SPEEDLIGHT SB-80DX.
Skontaktuj się z nami