Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 33

Wątek: Neopan 1600

  1. #21

    Domyślnie

    jak dla mnie bardzo fajny film:




    Völkchlor

  2. #22
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2009
    Miasto
    średniej wielkości
    Posty
    9

    Domyślnie

    Naświetlałem Neopana 1600 nominalnie i wyszedł dość mocno niedoświetlony. Potem przeczytałem, ze wołany w R01 Oneshot ma rzeczywistą czułość nawet mniejszą niż 800 (ponoć ok. 640). Tak, że proponuję wziąć poprawkę. Poza tym film bardzo ok.
    grzehoo

  3. #23

    Domyślnie

    odebrałem wreszcie wywołaną i zeskanowaną delte 3200 i wydaję mi się, że chyba jednak wolałem neopana 1600... ziarno jest tu zdecydowanie bardziej widoczne, chyba aż za bardzo jak do większości moich codziennych zastosowań...
    poza tym czułość 3200 jest dla mnie rzadko przydatna... ale z kilku zdjęć nawet jestem nawet zadowolony

    1.

    2.

    3.

    4.
    jeden nowy Nikon i kilka starych Minolt

  4. #24
    Zbanowany
    Dołączył
    01 2009
    Miasto
    Księżyc
    Posty
    578

    Domyślnie

    Fajny film, ale powiedziałbym, stosunkowo trudny.
    3 sample, Agfa R09.
    1. Po ciemku i przez szybę, Nikkor 50/1.8, przeciekającą puszkę widać.

    2. NKJ24/2.8.

    3. 28-105.

    Kuba: 4. z Delty świetna.
    Ostatnio edytowane przez enthropia ; 22-12-2010 o 22:34

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez enthropia Zobacz posta
    Kuba: 4. z Delty świetna.
    dzięki to stacja metra politechnika w wawie, ostatnio strasznie lubię takie podziemne klimaty do tego akutat delta się nadaje ale portrety Maleństwa wolę na czymś delikatniejszym
    jeden nowy Nikon i kilka starych Minolt

  6. #26

    Domyślnie

    Panie i Panowie jakim procesem wywołujemy neopana 1600?
    Nikon F5, Nikon D90, AF NIKKOR 50MM 1:1.8 D, AF NIKKOR 85MM 1:1.8 D, AF NIKKOR 35-70MM 1:3.3-4.5, AF NIKKOR 70-210MM 1:4-5.6, AF NIKKOR 24-120MM 1:3.5-5.6 D, NIKON SPEEDLIGHT SB-80DX.

  7. #27

    Domyślnie

    czarno-bialym

    X-T2 | 35/2 | 50/2 | ETRSi | 75/2.8
    radek.art.pl / facebook

  8. #28

    Domyślnie

    ręcznym.
    Völkchlor

  9. #29
    Zbanowany
    Dołączył
    01 2009
    Miasto
    Księżyc
    Posty
    578

    Domyślnie

    zimnym

  10. #30

    Domyślnie

    Chodzi mi o to że na opakowaniu nie ma oznaczenia procesu. Wystarczy dowolna czarno-biała chemia?
    Nikon F5, Nikon D90, AF NIKKOR 50MM 1:1.8 D, AF NIKKOR 85MM 1:1.8 D, AF NIKKOR 35-70MM 1:3.3-4.5, AF NIKKOR 70-210MM 1:4-5.6, AF NIKKOR 24-120MM 1:3.5-5.6 D, NIKON SPEEDLIGHT SB-80DX.

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •