Panorama z trzech poziomych kadrow.......kolorki sa jakie sa, ale tak tam bylo....!
I wersja zalecana 1600x491
Szukaj
Panorama z trzech poziomych kadrow.......kolorki sa jakie sa, ale tak tam bylo....!
I wersja zalecana 1600x491
Nikon http://greg77.com/
wow, kiedyś jak zarobie na wyjazd musze pojechac na wyspy![]()
x-pro2 + xt-10 | 23 2.0 + 35 1.4 + 50 2.0 <3
www.ma-foto.pl
Znowu pojechałes Panie, ja łykam w całości tak jak jest.
wyglada jak lake districts ?
Nikon http://greg77.com/
Naprawdę tak tam było? O_o
hmm, ja bym chociaż zobaczyć chciał te miejsca, nie mówiąc o zdjęciu, zresztą kapitalnym
Czas jest ludożercą, więc staram się nie mieć go za dużo.
Kolorów moc, pięknie.![]()
D610 | N 16-35 VR | N 85/1.8D | T 90/2.8 Di | T 70-300 VC || D70s | N 18-70/3.5-4.5
Panoramka w Twoim stylu, czyli ekstra![]()
Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D
Skontaktuj się z nami