Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: D50 vs D70s

  1. #1

    Domyślnie D50 vs D70s

    Witam!

    Od kilku tygodni przymierzam się do zakupu nikona D50. Cena nie jest wygórowana, za 2000 - 2200 można go dostać razem z obiektywem nikkora. Wczoraj zauważyłem Nikona D70s plus obiektyw, chyba sigma w cenie 2200. Porównując te dwa aparaty znalazłem różnice tylko w ilości dostępnych tematów i paru innych drobiazgach, generalnie nic specjalnego. W moim porównaniu lepiej wyszedł D50. I tutaj moja prośba, co polecacie? D50 czy D70? Ja już się troszkę pogubiłem

  2. #2
    Oszczędny w słowach Awatar starx
    Dołączył
    11 2006
    Miasto
    Beskid Niski
    Posty
    65

    Domyślnie

    poczytaj wcześniej tutaj:http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=16237
    albo tutaj: http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=16475
    a może jeszcze tu:http://www.forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=14905
    zmieniły się tylko ceny i to nie wiele od momentu założenia tych wątków, więc może warto poszukać zamiast zakładać od razu nowy wątek

  3. #3

    Domyślnie

    Taki temat przewija się przez forum średnio raz na dwa tygodnie, więc jest mnóstwo postów na ten temat, polecam opcję 'szukaj'.

    adrian.
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

  4. #4

    Domyślnie

    starx napisaliśmy dosłownie w tym samym momencie
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

  5. #5

    Domyślnie

    ok, miałem nadpisać, że nie przeglądałem forum.

    Posty, które podaliście znam.

    A powiedzcie mi co sądzicie o tym: http://www.fotoplanet.pl/nikon-d70s-...mm-p-1761.html

  6. #6

    Domyślnie

    Po prostu D70s z małym kitem (18-55). Jak masz na tyle kasy to dołóż sobie do dużego kita 18-70.
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

  7. #7

    Domyślnie

    To jest niekorzystna oferta. Nowe body D70s to koszt ok. 1650-1700. odejmując tę kwotę od ceny 2299, wychodzi kalkulacja, że18-55 jest wart 600 PLN, a choć ma wielu entuzjastów, tyle wart nie jest. Kupowałbym nową puszkę (przy tych cenach, jeśli stać cię, żeby dołożyć, nie warto używanej) i do tego używany 18-70, na forum od 600 PLN w górę, zależnie od stanu lub widzimisię sprzedającego.

    P.s. Choć ja i tak brałbym d50, wspaniała maszyna
    J

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez habakuk Zobacz posta

    P.s. Choć ja i tak brałbym d50, wspaniała maszyna
    J
    No właśnie, dlaczego wspanialsza od d70??

  9. #9

    Domyślnie

    no to właśnie dostałeś linki z odpowiedziami na to pytanie!! na tym forum jest około 40 postów w tym temacie - błagam nie zakładaj 41-szego

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •