Witam!
Od kilku tygodni przymierzam się do zakupu nikona D50. Cena nie jest wygórowana, za 2000 - 2200 można go dostać razem z obiektywem nikkora. Wczoraj zauważyłem Nikona D70s plus obiektyw, chyba sigma w cenie 2200. Porównując te dwa aparaty znalazłem różnice tylko w ilości dostępnych tematów i paru innych drobiazgach, generalnie nic specjalnego. W moim porównaniu lepiej wyszedł D50. I tutaj moja prośba, co polecacie? D50 czy D70? Ja już się troszkę pogubiłem
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami