Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez avatarr Zobacz posta
    Kolega nie sprecyzował kilku ważnych rzeczy.Czy będzie focił zza parkietu, czy będzie wchodził na parkiet(wesele) czy mają to być jakieś turnieje, itp
    A może by tak przeczytać pierwszego posta.
    Tylko W O O O L N O i U W A A A Ż N I E
    Wiem, że to niełatwe, ale może jakoś się uda.
    Jacek

  2. #12

    Domyślnie

    no faktycznie jakoś posklejałem i doczytałem.
    70-200 2,8 Sigma ci wystarczy tylko dołóż troszkę i wybierz dobry egzemplarz.
    FiX-owe Nikony
    http://zoltyserwisfotograficzny.info
    niezależne opinie klientów o serwisie "N"

  3. #13

    Domyślnie

    sigma 70-200 2.8 moze jak sie dobrze postarasz to kupisz w tej cenie, ale bedzie sie trzeba naprawde postarac.
    NIKON

  4. #14

    Domyślnie

    robiłem niedawno turniej taneczny na sali średniej wielkości (bez wchodzenia na parkiet, tylko z pozycji sędziów) i 35 była dla mnie za krótka (DX) - zdecydowanie wolałbym mieć 50, a może nawet 85.
    N

  5. #15
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    z tym budżetem i puszką 35/1.8 lub AFS 50/1.4 albo i to i to używane

  6. #16

    Domyślnie

    według mnie, warto by poszukać sigmy 50-150 2.8 HSM... widziałem już pare sztuk poniżej 1500zł- dość jasne, zoom fajnie mieć przy tańcach ( według mnie)

  7. #17

    Talking obiektyw

    Własnie oglądałem fotki z turnieju robione 50-tka i były super. Myśle ze 50 wystarczy ale wiadomo zoomik by sie przydał

  8. #18

    Domyślnie obiektyw

    A właśnie czytałem ,że z ta sigma to różnie bywa! Nie jest chwalona. Za to tamron - tak!

  9. #19

    Domyślnie

    Dla Ciebie ważna będzie szybkość AF - wg mnie Sigma 50-150 z HSMem jest pod tym względem lepsza od Tamrona. Sigmę mam, Tamrona ma kolega - porównywałem i Sigma była zauważalnie szybsza.
    Co do opinii o Sigmie - prawdą jest to co pisze się o miękkości na 150/2.8, jak również to, że po domknięciu o jedną działkę jest już bardzo dobrze. Poza tym w moim subiektywnym odczuciu jest to bardzo dobry obiektyw.
    ...N...i...k...o...n... ale już niedługo (-> Olympus)

  10. #20
    Photoartbox
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gromi Zobacz posta
    Co do opinii o Sigmie - prawdą jest to co pisze się o miękkości na 150/2.8, jak również to, że po domknięciu o jedną działkę jest już bardzo dobrze. Poza tym w moim subiektywnym odczuciu jest to bardzo dobry obiektyw.
    Prawda jest, ze niektore egzemplarze sa na 150/2.8 miekkie a niektore ostre. Z reszta wypowiedzi sie zgadzam, to bardzo dobry obiektyw, szybki AF, poreczny i wygodny w uzyciu.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •