Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Prośba o ocenę efektów obróbki

    Jestem ciekaw jakie są Wasze wrażenia dotyczące obróbki poniższych zdjęć...
    Z góry dziękuję za choć kilka słów komentarza...

    1.


    2.


    3.


    4.


    Dominik
    Fujifilm X10 | D90 | S 10-20 | T 28-75 | N 70-300 VR | N 35 | Metz 58 AF1 | Metz 48 AF1 l Lensbaby
    flickr

  2. #2

    Domyślnie

    Efekt obróbki najlepiej ocenia się ,mając do wglądy oryginały. Innym tematem jest kierunek, w którym obróbka miała iść. Może odrobinę więcej szczegółów, łatwiej nam będzie się określić

  3. #3

    Domyślnie

    Hmm - tu na forum panuje opinia, że nie ma czegoś takiego jak "oryginał" - w sensie że nie istnieje zdjęcie bez późniejszej obróbki / dopracowania w kompie.
    Generalnie chodzi mi o efekt zabawy z ujęciami o dużym kontraście / dużej rozpiętości tonalnej.
    Mogę nawet powiedzieć, że chodzi mi o zabawę z łączeniem kilku ekspozycji... Nazwy programu nie wymienię - bo nie chcę wpływać na Waszą ocenę
    Dominik
    Fujifilm X10 | D90 | S 10-20 | T 28-75 | N 70-300 VR | N 35 | Metz 58 AF1 | Metz 48 AF1 l Lensbaby
    flickr

  4. #4

    Domyślnie

    poprawne kolory, właściwa ostrość i stosowny kontrast. Właściwych błędów nie ma, ale ''jakiejś'' obróbki też nie ma w sensie żadnej stylizacji. Zwyczajnie poprawne. WOW byłoby gdybyś na przykład napisał, że to były czarnobiałe zdjęcia wykonane przez pradziadka i je pokołowałeś, to by było coś wartego pokazania
    Ostatnio edytowane przez Mikołaj ; 07-12-2010 o 21:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •