Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Cokin IR Cokin IR P. 007 warto?

    Od jakiegos czasu poszukujac filtra IR, przekopujac masy postow doczytalem ze Hitech IR to jest kiszka. Slyszalem ze Cokin P kwadratowy jest dobry konkretnie ten COKIN 007 IR 89B. Poniewaz mam do kupienia w dobrych pieniadzacha tez Cokina ale okraglego, Cokin IR P. 007 i moja pytanie jest takie czy jakosc tych filtrow jest porownywalna, czy ten filtr nie daje jakiegos mega zafarbu? Niestety nigdzie nie znalazlem o nim zadnego watku i nic nie wiem na jego temat. A wiedzac ze brac forumowa miala stycznosc pewnie z takimi rzeczami to pytam.

  2. #2

    Domyślnie

    ja używam cokina Ir okrągłego i sprawuje się wyśmienicie w połączeniu z d50 , jak to wychodzi to możesz zobaczyć u mnie na stronie ,niestety porównania z innymi filtrami nie mam ,

  3. #3

    Domyślnie

    Dzieki glownie chodzilo mi o to czy nie daje zafarbu, po Twoich zdjeciach widac ze da sie z niego korzystac nie jak z Hitecha ktory masakruje zdjecia.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bahuone Zobacz posta
    Dzieki glownie chodzilo mi o to czy nie daje zafarbu, po Twoich zdjeciach widac ze da sie z niego korzystac nie jak z Hitecha ktory masakruje zdjecia.
    nie wiem czy hitech jest okrągły czy prostokątny ale jeśli jest prostokątny to po założeniu na holder jest szczelina miedzy filtrem a obiektywem przez którą dostaje się światło i to możne być podwód zafarbów

  5. #5

    Domyślnie

    Hitech jest prostokatny, ale z tego co pisal jeden z moderatorow trudniacy sie IR to mowil ze kicha straszna, cena 68zl za ten filtr tez chyba mowi dosc duzo. Skoro polecasz to sobie moze kupie na sprobowanie. Tez mam d50 moze to bedzie jakos smigac. Dzieki za pomoc.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •