Kiedyś na forum ktoś zamieścił backstage z sesji foto na polu golfowym i z tego co pamiętam, to była tam jeszcze jakaś Alfa (samochód, nie mylić z forumowym Alfem)
Wie ktoś może gdzie tego szukać, jakiś link?
Szukaj
Kiedyś na forum ktoś zamieścił backstage z sesji foto na polu golfowym i z tego co pamiętam, to była tam jeszcze jakaś Alfa (samochód, nie mylić z forumowym Alfem)
Wie ktoś może gdzie tego szukać, jakiś link?
Paweł
D750 : D800 : D500 : D7200 : AF-S 16-35 4 VR : AF 24-120 4 VR : AF 20 2.8 : AF-S 80-200 2.8 : AF-S 400 2.8 : AF-S 500 4 VR : SB900 : SB800 : WT-4 : UT1
www.mjagielski.pl www.photoaction.pl
Skontaktuj się z nami