Nie do wiary,ale bobry wybrały to drzewo jako obiekt swoich żądz.
Szukaj
Nie do wiary,ale bobry wybrały to drzewo jako obiekt swoich żądz.
Pozdrawiam.Józef.
Wygląda, jakby lawa sie z niego wylewała![]()
D700 i D90 + kilka fajnych szkieł + dużo chęci do pracy
a to dziady ; taka dorodna wierzbaciekawe czy odbije
(oczywiście z tego co zostanie w ziemi po obaleniu)
Nic nie odbije,te szkodniki dokończą dzieła...![]()
Pozdrawiam
Andrzej.
Łoł niezły kaliber ten bóbr se wybrał.
osz... niexle zniszczyły drzewo ;/ ale że a takie grube się zabrały :O
Put some fun between your legs
-ride a horse
Może jakieś niedowidzące były?
A new shit has come to light...
Podobno w przyrodzie nic nie ginie![]()
Jeszcze trochę podskubią go sobie i runie w rzeczkę![]()
|| D750 + MB-D16 || D300s + MB-D10 || D80 + MB-D80 || F601 || N50mm f1.8 || S85 f1.4 || T12-24 f4 || N17-55 f2.8 || N24-120 f4 || S70-200mm f2.8 || SB910 || SD9 || S PZ42x ||
Skontaktuj się z nami