Czesc
Uzywam Bolda od pewnego czasu, wszytko dobrze, ale uwaga...
Po przelaczeniu odtwarzacza muzyki ze sluchawek na glosnik, nie moge powrocic do poprzedniej opcji.
Tzn. podpinam sluchawki zostaja one wykryte jakby na chwile, poniewaz pojawia sie obrazek ze sa i jak jest ustawiona glosnosc po czym znika i na tym koniec muzyka/audiobook dalej gra z glosnika.
Coz rece rozkladam jak zawsze licze na pomoc ze str. wszystkich zapalencow nikoniarzy.
Czytalem inf. na stronie; http://www.blackberryforum.pl, aczkolwiek nie ma odpowiedzi na moje pytanie.
Pomocy
Pozdrawiam
Wojtek
Nigeria
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami