Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar Wojciech
    Dołączył
    04 2007
    Miasto
    Wrocław/Gdynia / Ś-cie
    Posty
    148

    Domyślnie Blackberry 9700 problem

    Czesc

    Uzywam Bolda od pewnego czasu, wszytko dobrze, ale uwaga...

    Po przelaczeniu odtwarzacza muzyki ze sluchawek na glosnik, nie moge powrocic do poprzedniej opcji.
    Tzn. podpinam sluchawki zostaja one wykryte jakby na chwile, poniewaz pojawia sie obrazek ze sa i jak jest ustawiona glosnosc po czym znika i na tym koniec muzyka/audiobook dalej gra z glosnika.

    Coz rece rozkladam jak zawsze licze na pomoc ze str. wszystkich zapalencow nikoniarzy.
    Czytalem inf. na stronie; http://www.blackberryforum.pl, aczkolwiek nie ma odpowiedzi na moje pytanie.

    Pomocy
    Pozdrawiam

    Wojtek
    Nigeria
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 02-12-2010 o 12:01 Powód: "balacberry" ;)
    Stary ale jary ... D70s, D90 Nikkor 18 -200 VR, 18-105 VR, 24mm, 50mm, SB 600 + filtry
    Regards
    Wojciech

  2. #2
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2008
    Miasto
    Kęty/Diest
    Posty
    165

    Domyślnie

    A próbowałeś twardy reset czyli wyjęcie baterii i załadowanie softu od początku? W moim 8520 też kiedyś głupiał odtwarzacz i pomogło.

  3. #3

    Domyślnie

    A jak wciśniesz $?

  4. #4
    Oszczędny w słowach Awatar Wojciech
    Dołączył
    04 2007
    Miasto
    Wrocław/Gdynia / Ś-cie
    Posty
    148

    Domyślnie Bold

    Dzieki wkoncu za jakies propozycje, ale jak na razie kicha, jak wciskam $ to przelacza mnie miedzy glosnikami na zasadzie przod telefonu i tyl. ale niestey nic po za tym.

    Pozdrawiam

    w.
    Stary ale jary ... D70s, D90 Nikkor 18 -200 VR, 18-105 VR, 24mm, 50mm, SB 600 + filtry
    Regards
    Wojciech

  5. #5

    Domyślnie

    zerknij na crackberry. Moze tam znajdziesz cos bardziej pomocnego. Chyba ze sprobuj jeszcze wipe'a zrobic. Jesli problem jest softowy to moze pomoc. Tylko backup'a zrob

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •