Wiatm ,mam pytanie . jak zrobic takie zdjęcie ?? chodzi mi o efekt,w którym wszystkie cienie byłyby tak fajnie widocznehttp://ogienphoto.com/web/P04.jpg
Szukaj
Wiatm ,mam pytanie . jak zrobic takie zdjęcie ?? chodzi mi o efekt,w którym wszystkie cienie byłyby tak fajnie widocznehttp://ogienphoto.com/web/P04.jpg
Ostatnio edytowane przez Patryk Olczyk ; 30-11-2010 o 11:22
"GŁASKANIEM NIC SIĘ NIE NAUCZĘ - pokrytykuj mnie nieco"
~ JA
Ale jak widoczne, bo nie rozumiem. Jedyne o co trzeba by zadbać to doświetlenie twarzy pod daszkiem za pomocą jakiejś lampy albo blendy. A potem to już zabawa z obróbką do B/W.
Wyślij maila do autora z zapytaniem jeśli Cię to tak strasznie ciekawi![]()
"Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche
Nie widzę tutaj czegoś niezwykłego a tym bardziej skomplikowanej technologii. Dobre ustawienie do światła, przyzwoita konwersja BW.
i duże zjechanie black i clarity.
przecież to nie jest trudne, widać...
D40 | 18-55 | SD-2GB | UV-52mm | Trumny z tektury falistej | Patenty | Nikon? | Ostre Koło | RENTANAL
Zdaje mi się, że koledze chodzi też o taką fajną głębię ostrości
Aby coś takiego uzyskać musisz się wyposażyć w jakąś jasną stałkę, 35mm f1.8, 50mm f1.4(1., 85mm f1.4 itp
Pozdro.
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
Skontaktuj się z nami