Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie How it's made ??

    Wiatm ,mam pytanie . jak zrobic takie zdjęcie ?? chodzi mi o efekt,w którym wszystkie cienie byłyby tak fajnie widoczne http://ogienphoto.com/web/P04.jpg
    Ostatnio edytowane przez Patryk Olczyk ; 30-11-2010 o 11:22
    "GŁASKANIEM NIC SIĘ NIE NAUCZĘ - pokrytykuj mnie nieco"
    ~ JA

  2. #2

    Domyślnie

    Ale jak widoczne, bo nie rozumiem. Jedyne o co trzeba by zadbać to doświetlenie twarzy pod daszkiem za pomocą jakiejś lampy albo blendy. A potem to już zabawa z obróbką do B/W.
    Wyślij maila do autora z zapytaniem jeśli Cię to tak strasznie ciekawi
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  3. #3

    Domyślnie

    Nie widzę tutaj czegoś niezwykłego a tym bardziej skomplikowanej technologii. Dobre ustawienie do światła, przyzwoita konwersja BW.

  4. #4

    Domyślnie

    i duże zjechanie black i clarity.
    przecież to nie jest trudne, widać...

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ryszkut Zobacz posta
    i duże zjechanie black i clarity.
    przecież to nie jest trudne, widać...
    Zrobienie poprawnie naswietlonego i skomponowanego zdjęcia też nie jest trudne, a jednak niektózy tego nie potrafią i pytają...
    D40 | 18-55 | SD-2GB | UV-52mm | Trumny z tektury falistej | Patenty | Nikon? | Ostre Koło | RENTANAL

  6. #6

    Domyślnie

    Zdaje mi się, że koledze chodzi też o taką fajną głębię ostrości

    Aby coś takiego uzyskać musisz się wyposażyć w jakąś jasną stałkę, 35mm f1.8, 50mm f1.4(1., 85mm f1.4 itp

    Pozdro.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •