Jakiś czas temu postanowiłem pograć sobie we wszystkie dotychczasowe wydania NFS.Obecnie jestem na NFS Carbon i nie chwaląc sięidzie mi całkiem dobrze ale pojawił się problem.Dochodzę do kolejnego końca etapu gdzie jadę w pojedynku z szefem teamu niejakim Wolfem, daję mu popalić ogrywam go, wącha spaliny z mojego samochodu itd., następnie przechodzę do dalszego etapu gry czyli walki o kolejne terytoria i po odczytaniu pierwszej wiadomości naciskam enter aby przejść dalej i w tym momencie wywala mnie z gry oraz pojawia się następujący komunikat:
Po ponownym uruchomieniu gry wracam do stanu przed pojedynkiem z Wolfem - gra nie zrobiła automatycznego save'u. I tak za każdym razem, ilekroć bym razy nie wygrał, zawsze wracam do pozycji wyjściowej po uprzednim wywaleniu gry.
Robiłem reinstal gry i nic to nie dało.
Ma ktoś pomysł co zrobić, ewent. co może być przyczyną?
aha,żeby nie było wątpliwości - grę mam 100% legalną z oryginalnej płyty bez żadnych craków itp.
Szukaj




Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami