Close

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 55 z 55

Wątek: HDR w PS CS5

  1. #51

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez S4INT Zobacz posta
    A czego ten dolny sampel że taki banding? Czyżby Canon?
    Nikon D3S.

  2. #52

    Domyślnie

    Zdjęcie z D3s musiało być zrobione w bardzo niekorzystny sposób, 12bitów/hi iso i być może uwalona sztuka, bo o ile szum ma prawo się pojawić, to nie w takiej formie....

  3. #53

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qbic Zobacz posta
    Zdjęcie z D3s musiało być zrobione w bardzo niekorzystny sposób, 12bitów/hi iso i być może uwalona sztuka, bo o ile szum ma prawo się pojawić, to nie w takiej formie....
    Zdjęcie jest dobrze zrobione 14bit, ISO200. Tutaj wina leży po stronie dcraw, który nie radzi sobie tak dobrze z rekonstrukcją obrazu w ciemnych partiach jak CNX.

  4. #54

    Domyślnie

    Wstaw surówkę z tego zdjęcia, bo mam wrażenie, że nie wszyscy zrozumieli jak bardzo wyciągnąłeś cienie.
    To, co widzisz, nie jest tym co widzisz.

  5. #55

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez donkiszot Zobacz posta
    Wstaw surówkę z tego zdjęcia, bo mam wrażenie, że nie wszyscy zrozumieli jak bardzo wyciągnąłeś cienie.
    Tak wygląda zdjęcie bazowe z przykładu.
    Ostatnio edytowane przez Pebal ; 01-04-2011 o 08:56

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •