Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 38

Wątek: Gry na netbooki

  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar Wojciech
    Dołączył
    04 2007
    Miasto
    Wrocław/Gdynia / Ś-cie
    Posty
    148

    Domyślnie Gry na netbooki

    Czesc

    Jestem strasznie ciekaw w jakie gry pocinacie na swoich malych netbookach.
    Oczywiscie oprocz sapera i kart.

    pozdrawiam
    Czesc
    Stary ale jary ... D70s, D90 Nikkor 18 -200 VR, 18-105 VR, 24mm, 50mm, SB 600 + filtry
    Regards
    Wojciech

  2. #2

    Domyślnie

    Polecam Kulki (na serio).
    A jak już mi się znudzą, to wchodzę na serwisy typu Gry.pl i tam szukam czegoś

  3. #3
    Oszczędny w słowach Awatar Wojciech
    Dołączył
    04 2007
    Miasto
    Wrocław/Gdynia / Ś-cie
    Posty
    148

    Domyślnie hej

    Hmn, normalne szał

    Aczkolwiek kazda uwaga jest cenna
    Stary ale jary ... D70s, D90 Nikkor 18 -200 VR, 18-105 VR, 24mm, 50mm, SB 600 + filtry
    Regards
    Wojciech

  4. #4

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2009
    Miasto
    Wrocław/Bełchatów
    Posty
    154

    Domyślnie

    Ja gram w kalambury na kurniku, albo w football managera.

  6. #6

  7. #7
    c-man
    Gość

    Domyślnie

    Assassins Creed II.
    Z mniej wymagających to Brothers in Arms: Hell's Highway

  8. #8

    Domyślnie

    gry JAVA, a jak mi się znudzi to przesiadam się na C#....

  9. #9

  10. #10

    Domyślnie

    Crisis ma fajną grafę W sieci najbardziej mi ostatnio odpowiada Left 4 Dead 2
    Kiedyś dużo i różnie, teraz tylko maupka P7K jedynie słusznej #firmy

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •