Czesc
Jestem strasznie ciekaw w jakie gry pocinacie na swoich malych netbookach.
Oczywiscie oprocz sapera i kart.
pozdrawiam
Czesc
Szukaj
Czesc
Jestem strasznie ciekaw w jakie gry pocinacie na swoich malych netbookach.
Oczywiscie oprocz sapera i kart.
pozdrawiam
Czesc
Stary ale jary ... D70s, D90 Nikkor 18 -200 VR, 18-105 VR, 24mm, 50mm, SB 600 + filtry
Regards
Wojciech
Polecam Kulki(na serio).
A jak już mi się znudzą, to wchodzę na serwisy typu Gry.pl i tam szukam czegoś![]()
Hmn, normalne szał
Aczkolwiek kazda uwaga jest cenna
Stary ale jary ... D70s, D90 Nikkor 18 -200 VR, 18-105 VR, 24mm, 50mm, SB 600 + filtry
Regards
Wojciech
Ja gram w kalambury na kurniku, albo w football managera.
Assassins Creed II.
Z mniej wymagających to Brothers in Arms: Hell's Highway![]()
gry JAVA, a jak mi się znudzi to przesiadam się na C#....![]()
Crisis ma fajną grafęW sieci najbardziej mi ostatnio odpowiada Left 4 Dead 2
Kiedyś dużo i różnie, teraz tylko maupka P7K jedynie słusznej #firmy
Skontaktuj się z nami