mam problem z D50; otóż do tej pory zdjęcia nim robione były ostre, że czasem oczy bolały. Od niedawna coś się dzieje i zdjęcia nie mają już dawnej ostrości. W większości zdjęcia są dobre, ale brakuje im tej pierwotnej ostrości. Ostatnio robiłem kilka sesji plenerowych i to samo jest. Ma ktoś jakis pomysł??
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami