Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1

    Domyślnie Kraków świtaniem

    Jesienny spacer o świcie po krakowskim Rynku i okolicach.


    1. Pobudka gołębi


    2. En face


    3. 2 w 1


    4. Ukryta fontanna


    5. Ratusze dwa


    6. Śniadanie mistrzów


    7. Pod arkadami w jedną stronę


    8. i w drugą stronę


    9. i w stronę Kościoła Mariackiego


    9. Plac Szczepański


    bonus: Planty
    Nikon jest, światło zawsze jakieś też jest, tematów bez liku a czasu za cholerę

  2. #2

    Domyślnie

    4,6 jak dla mnie super

  3. #3

    Domyślnie

    w kilku mogłeś, a nawet powinieneś prostować horyzont

    6 mnie się najbardziej podoba, ale ja za gołębiami nie przepadam i mistrzami ich bym nie nazwał myślę, że Vonnegut nie myślał o takiej interpretacji tytułu
    Czas jest ludożercą, więc staram się nie mieć go za dużo.

  4. #4

    Domyślnie

    to też tytuł jest przewrotny camaxtli85 Wcale nie chodziło mi o Vonneguta ale o mistrzów zamkniętych w murach Sukiennic
    A co do prostowania to przyznaje, że próbowałem ale jak widać nie do końca mi poszło. Jak prostowałem horyzont to mi się budynki waliły
    Dzięki za odwiedziny i komentarze
    Nikon jest, światło zawsze jakieś też jest, tematów bez liku a czasu za cholerę

  5. #5

    Domyślnie

    Kadry po prostowaniu będą bardzo OK
    Bardzo nie OK jest natomiast Twój warsztat. Praktycznie na każdej fotce widać bardzo wyraźne błędy w maskowaniu graniczące z niechlujstwem.
    System NIKON + statyw nie taki już rozchwiany aby to udźwignąć
    Pozdrawiam Marek

  6. #6

    Domyślnie

    Mój warsztat "ciemniowy" jest rzeczywiscie ... powiedzmy eufemistycznie ... nie najmocniejsza strona pewnie przesadziłem z obróbka w kilku miejscach ale zapewniam Cie marbed, ze na zadnej nie bawilem sie w maskowanie. Wszystko robione w LR. Cały czas staram się ćwiczyć i uczyć a niedoróbki wynikają z braku wprawy ale nie niechlujstwa. Postaram się poprawić marbed
    Nikon jest, światło zawsze jakieś też jest, tematów bez liku a czasu za cholerę

  7. #7

    Domyślnie

    I w jakim Ja pięknym mieście żyję, a dziś rano widziałem 8 dokładnie tak jak na zdjęciu , jakoś krzywo

    4 bardzo ładnie.

    PS: i znowu napiszę, ale gniot (architektoniczny) ta fontanna :/

  8. #8

    Domyślnie

    Pięknie ! Podoba się !

    Szkoda trochę, że na 8-ce brak dołu...

    Pzdr.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  9. #9

    Domyślnie

    krzywe, niektore leca na lewo
    kosciol mariacki jest chyba w stanie wniebowstapienia z ta blekitnawa poswiata na krawedziach

    za poprzednikami, kadry niezle, ale trzeba poprostowac i zabawic sie w profesjonalna obrobke
    ND200, 105 2.8 + PN11 & bellows; 70-300 4.5VR
    Edyta
    jestem na FB judith manson

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sethcracow Zobacz posta
    Mój warsztat "ciemniowy" jest rzeczywiscie ... powiedzmy eufemistycznie ... nie najmocniejsza strona pewnie przesadziłem z obróbka w kilku miejscach ale zapewniam Cie marbed, ze na zadnej nie bawilem sie w maskowanie. Wszystko robione w LR. Cały czas staram się ćwiczyć i uczyć a niedoróbki wynikają z braku wprawy ale nie niechlujstwa. Postaram się poprawić marbed
    Spoko nie bierz tego personalnie. Po prostu widać i dla mnie to wyglądało jakbyś maskował w PS nie znam LR więc nie wiem jak to się tam robi.
    Jak mówiłem kadry są bardzo na TAK zwłaszcza że w Krakowie rzadko bywam więc jako "źródło wiedzy" o rynku jak dla mnie spoko
    System NIKON + statyw nie taki już rozchwiany aby to udźwignąć
    Pozdrawiam Marek

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •