Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Sobieszewo

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Zazdroszczę trafienia takiego nieba. Co do kadru to mam wrażenie jak by zabrakło szerokości. Wydaje mi się, że gdyby zrobić szerzej zdjęcie by wiele zyskało. W sumie niezłe.

  3. #3

    Domyślnie

    No kolor i światło świetne.Pozdrawiam

  4. #4

    Domyślnie

    Piekne swiatlo miales. Co do kadru nie jestem przekonany.

  5. #5

    Domyślnie

    Warunki rzeczywiście przednie, ale niestety przegrywają z nieciekawym kadrem. Widoczny brak zdecydowania. Wydaje mi się, że za dużo chciałeś zmieścić. Może masz jeszcze jakieś z tego pleneru?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •