Szukaj
Zazdroszczę trafienia takiego nieba. Co do kadru to mam wrażenie jak by zabrakło szerokości. Wydaje mi się, że gdyby zrobić szerzej zdjęcie by wiele zyskało. W sumie niezłe.
Piekne swiatlo miales. Co do kadru nie jestem przekonany.
Warunki rzeczywiście przednie, ale niestety przegrywają z nieciekawym kadrem. Widoczny brak zdecydowania. Wydaje mi się, że za dużo chciałeś zmieścić.Może masz jeszcze jakieś z tego pleneru?
Skontaktuj się z nami