Tusze w drukarce nie kończą się równocześnie, więc wymieniam je pojedynczo, wtedy gdy muszę. Mam jednak wrażenie, że po wymianie drukarka czyści dysze, bo chyba widzę niewielki ubytek tuszu we wszystkich pojemnikach. A może tylko mi się wydaje? Pytam, bo gdyby tak było, to lepiej byłoby równocześnie wymieniać i te które się skończyły i te, których koniec jest bliski![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami