Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1

    Domyślnie Pierwszy reportaż ślubny

    Witam, poniżej zamieszczam kilka zdjęć reportażowych, to moje początki więc chętnie posłucham opinii. Tylko prośba nie piszcie w stylu: "masakra", "daleka droga przed tobą", itp. Opiszcie co można zrobić lepiej i jak poprawić dane zdjęcie.

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

    8.

    9.

  2. #2

    Domyślnie

    najbardziej podoba mi się zdjęcie nr 5 bo jest tam jacek na nim
    D3S / D700 / 14-24 2,8 / 24-70 2,8 / 70-200 2,8 / 35 1,4 / 85 1,4 / SB-800 / SB-900 / NEC PA 271W / i inne takie....

  3. #3

    Domyślnie

    za dużo hdr`a się zrobiło 2 najlepsza 3 bez kamery była by dużo lepsza a występlowanie to znowu nietak dużo roboty, ostatnie koszmarne .
    sporo gratów

  4. #4

    Domyślnie

    To co dotyczy wszystkich zaprezentowanych zdjęć: sprowadź obróbkę plików tymczasem do wywołania rawa. Daj odpocząć sobie i oglądającym bo na razie bolą oczy.
    1* o czym jest to zdjęcie? Znając odpowiedź na to pytanie i już wiesz co zrobić w trakcie robienia zdjęć żeby było lepiej. Tymczasem to Jeep, jacyś ludzie, jakieś przepalone kwiaty, jakiś śmietnik jakiś przystanek. i wszystko razem bez ładu i składu.
    2* ok. Kiepska konwersja do CB
    3* bardzo ok. to trudny moment do złapania, a że kadr kosmiczny? No to co: dodajesz flarę, ziarno, CB, winietę, chmury, zadrapania umieszczasz na blogu i jesteś ARTYSTĄ fotografii ślubnej - gorzka ironia!.
    4* O czym jest to zdjęcie ?
    5* Obróbkowo w kierunku "najlepszych wzorów", do których masowo wzdycha się na tym forum-ironia!. Zdjęcie samo w sobie nie do pokazywania i oceny. W albumie może pełnić rolę przyjemnego "michałka"
    6* Tylko ściśle tajny rodzinny album
    7* Nieostre, nieciekawe, bez dynamiki, którą zawsze generuje zabawa w pociąg.
    8* nie wiem co poległo: sprzęt nie wydolił, czy twoje umiejętności. Niby jest, ale wszystko nie tak. Kadr dziwaczny, obróbka koszmar.
    9*nieostre, bliki na twarzy mężczyzny wyglądają bardzo niekorzystnie, kiepska konwersja do BW, nie widać po co oni w tym momencie tam są zdjęcie bez interesującej treści.
    Jeszcze raz: zapomnij o tzw. postprocesie, jako sposobie na ciekawe zdjęcia.
    Proszę bardzo, nie ma sprawy.
    Pozdrawiam
    myślę co piszę

  5. #5

    Domyślnie

    Dzięki za komentarze. Z niektórymi się zgadzam a z niektórymi nie do końca, ale spoko przynajmniej ktoś coś napisał.

  6. #6

    Domyślnie

    maaaasakra, daleka droga przed tobą Moja rada, przestań używać tych posranych presetów i zacznij od normalnie wyglądających zdjęć (bo te są OK). No może na tym ostatnim chciałoby się ostrości na młodych No i chmury zawsze wolę oglądać na pejzażach niż na szybach samochodów. Pozdro

  7. #7
    Zbanowany
    Dołączył
    09 2010
    Miasto
    50-cio tysięczne
    Posty
    79

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wojtek Marzec Zobacz posta
    maaaasakra, daleka droga przed tobą Moja rada, przestań używać tych posranych presetów i zacznij od normalnie wyglądających zdjęć (bo te są OK). No może na tym ostatnim chciałoby się ostrości na młodych No i chmury zawsze wolę oglądać na pejzażach niż na szybach samochodów. Pozdro
    Bez urazy Wojtku ale przegladajac Twojego bloga to 'dluga droga' jest rowniez przed Toba.
    Wiem, ze ciezko jest udzielac wskazowek gdy samemu nie jest sie lepszym.

    Czasami warto sie nie odzywac...
    Ostatnio edytowane przez cupcakee ; 23-11-2010 o 12:31

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cupcakee Zobacz posta
    Bez urazy Wojtku ale przegladajac Twojego bloga to 'dluga droga' jest rowniez przed Toba.
    Wiem, ze ciezko jest udzielac wskazowek gdy samemu nie jest sie lepszym.

    Czasami warto sie nie odzywac...
    Hehe, ja tam do obrażalskich nie należę Nie wiem czy zauważyłeś, że było to w formie żartu, no ale to forum więc różnie się to wszystko odczytuje. Mam nadzieję, że przede mną długa droga, bo przyznam że byłbym bardzo rozczarowany, gdyby się okazało, że nie mam się już czego uczyć

    P.S. To jest forum, więc tutaj trzeba się odzywać, bo taki twór by nie miał racji bytu

  9. #9

    Domyślnie

    a o jaki cel drogi chodzi ?
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kroolik Zobacz posta
    a o jaki cel drogi chodzi ?
    cel jest zawsze jeden, zgarnąć masę kapuchy i do końca życia opalać się z laskami na Bora Bora

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •