Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Ceglana Magda

  1. #1

    Domyślnie Ceglana Magda

    Hej!
    korzystając z ponurej pogody, której ostatnio nie brakuje wraz z Magdą wybraliśmy się na sesję w trochę smutnym, trochę mrocznym i trochę melancholijnym klimacie
    Co nam z tego wyszło zobaczcie sami.
    Jak zawsze zachęcam wszystkich do krytykowania, komentowania, wytykania błędów itp itd

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

    8.

    9.

    10.

    11.

    Jak komuś zdjęcia choć trochę się spodobają to zapraszam po więcej na BLOGA
    Ostatnio edytowane przez Tworas ; 21-11-2010 o 21:59
    D780|17-35|35|50|85

  2. #2

  3. #3
    c-man
    Gość

    Domyślnie

    Fajna seria. Najlepsze jak dla mnie: 4, 5, 8, 11.
    Bardzo ładna modelka (ekhm, to tak co do 5 - taka ta, merytoryczna uwaga ten tego )
    Co do uwag in minus - paproszki na czepeczce w 2 i 3 na pewno nie pomagają...

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez clostermann Zobacz posta
    Fajna seria. Najlepsze jak dla mnie: 4, 5, 8, 11.
    Bardzo ładna modelka (ekhm, to tak co do 5 - taka ta, merytoryczna uwaga ten tego )
    Co do uwag in minus - paproszki na czepeczce w 2 i 3 na pewno nie pomagają...
    W 99% popieram. Jedynie w trzecim zdaniu wyeliminowałbym słowo "bardzo". Poza tym zgadzam się.

  5. #5

    Domyślnie

    Przyjemny set, bez jakichś wybijających się (i wbijających w fotel), ale i bez totalnych niewypałów. Po prostu... no przyjemny set
    Ale modelka strasznie urocza i sympatycznie wyglądająca, chętnie bym pofocił

  6. #6

    Domyślnie

    Dzięki za wpisy
    paproszki faktycznie przeoczyłem...
    Magda jest na MM
    D780|17-35|35|50|85

  7. #7
    c-man
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tworas Zobacz posta
    Magda jest na MM
    Media Markt?
    Na poważnie już powiem, że na Twoich zdjęciach wygląda najlepiej...

  8. #8

    Domyślnie

    Dzięki
    D780|17-35|35|50|85

  9. #9

    Domyślnie

    W aktualnej postaci najlepsza dla mnie jest 11. Ładnie się prezentuje 8, choć minimalnie bardziej uspokojony bokeh by mnie przekonał zupełnie. Podoba się numerek 5 za wdzięczną pozycję i ten uśmiech. Duże szanse miał numer jeden, ale w jakimś dużym formacie i lepszym kadrze, o ile się dało. Ten jakoś ma za małą siłę przekazu. Przyjemny zestaw kolorów, ciekawe faktury. Ładnie doświetlona dziewiątka, przyjemna mina, ale pochylenie modelki (i jej strój) strasznie skróciło jej nogi. Leci też coś na PW pomału w kwestii obróbki...

  10. #10

    Domyślnie

    Dziękuje mOSAd za twoje cenne uwagi uwaga o nogach na 9 w 100% trafiona...nie widziałem tego wcześniej a teraz mnie przeraziło
    co do kadrowania na 1 to nie wiem czy bym nawet teraz przy 2 podejściu lepiej kadrował bo leżałem na ścianie i miałem ograniczone pole manewru oraz przeszkadzające przedmioty, które wchodziły w kadr
    D780|17-35|35|50|85

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •