Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Ceglana Magda

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tworas Zobacz posta
    Dziękuje mOSAd za twoje cenne uwagi uwaga o nogach na 9 w 100% trafiona...nie widziałem tego wcześniej a teraz mnie przeraziło
    co do kadrowania na 1 to nie wiem czy bym nawet teraz przy 2 podejściu lepiej kadrował bo leżałem na ścianie i miałem ograniczone pole manewru oraz przeszkadzające przedmioty, które wchodziły w kadr
    Tak też myślałem - właśnie tak kadr wygląda niestety. 35mm na DX to nie jest pełnia szczęścia przy tego typu ograniczeniach i ujęciach.
    PS. Jeszcze dodam, że podoba mi się pewna melancholia na czwórce. Bardzo dobrze, że dziewczę nie patrzy w obiektyw.
    Ostatnio edytowane przez mOSAd ; 21-11-2010 o 22:59

  2. #12

    Domyślnie

    Ostatnia (numer 11) jak zwykle najlepsza, podoba mi sie nastrój inny niż na pozostałych.
    Podoba mi sie też 7 i gdybyś zrobił b&w i umieścił na końcu w bonusach, to też by jej nie zaszkodziło...
    W 7 też trochę za bardzo kolor ręki różni sie od koloru twarzy - przynajmniej mnie to trochę razi.

  3. #13

    Domyślnie

    tak zgadzam się, ze kolor ręki na 7 mógł by być lepszy no ale zrobiłem jak zrobiłem :P
    D780|17-35|35|50|85

  4. #14

    Domyślnie

    Fajna sesja, rewelacyjna modelka. Najlepsze kadry to moim zdaniem: 5, 4, 7, 11.

  5. #15

    Domyślnie

    Dla mnie przede wszystkim 10 - dobra kompozycja (droga, mur i modelka). Później 8, za świeżość, nie wygląda na pozowane i bardzo dobrze.
    Ogólnie przyjemny set. Dobra obróbka, dobra modelka, dobra robota
    a n a l o g o w i o r t o d o k s i . p l

  6. #16

    Domyślnie

    Dzięki
    D780|17-35|35|50|85

  7. #17

    Domyślnie

    Całość bardzo dobra. Fajna modelka. Najbardziej podchodzą mi 6 i 10.
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  8. #18

    Domyślnie

    Dzięki velaskez. Modelka bardzo dobrze czuje się przed obiektywem i potrafi fajnie grać bardzo dobrze nam się pracowało
    D780|17-35|35|50|85

  9. #19

    Domyślnie

    Fajne zdjęcia...modelka widać, że lubi pozować. Pozytywny odbiór
    "Piękno jest w nas i otaczającym świecie" || Obecnie:,Nikon D7200, Nikon 18-105 f/3.5-5.6 G ED VR, Nikkor 35 f/1.8 G || Było: Nikon D5000, Nikon 18-55 mm, Pentax Optio LS 465

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •