Close

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 53
  1. #1

    Exclamation Sprawdzone biuro podróży

    Witam,
    Nie takie pytania padały na forum więc zaryzykuję Jakie biura podróży polecacie? Szukamy z narzeczoną wycieczki na podróż poślubna na styczeń 2011. Wiadomo, że nie ma tanio i dobrze ale żeby było choć średnio cenowo i dobrze. Ktoś zna sprawdzone biura podróży z których usług warto skorzystać?

  2. #2

    Domyślnie

    Ja do tej pory korzystałem z ITAKI, EXIM TOURS i SCAN HOLIDAY. Nie miałem powodów do narzekań ale zawsze brałem hotele o wysokim standardzie.

  3. #3

    Domyślnie

    W październiku bylem na wczasach z Alfa Star, wszystko ok.
    W życiu piękne są tylko chwile.......

  4. #4

    Domyślnie

    A jaki kierunek? Daleko? Blisko? Góry? Plaża?
    Różne biura sie różnie specjalizują i sprawdzają w różnych tematach.
    Wiem co mówię jako juz, niestety, stary podróżnik.
    Szary, cichy człowiek.

  5. #5

    Domyślnie

    Ja polecam Expedia.com
    Jest lepiej, niż zorganizowany wyjazd - trzeba tylko wybrac opcję hotel + lot ( + samochód - jak trzeba). Naprawdę mają świetne ceny. Ja korzystam od jakichś 10 lat.
    Jeden warunek: trzeba DOKŁADNIE wiedzieć czego się chce.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hackermuz Zobacz posta
    Witam,
    Nie takie pytania padały na forum więc zaryzykuję Jakie biura podróży polecacie? Szukamy z narzeczoną wycieczki na podróż poślubna na styczeń 2011. Wiadomo, że nie ma tanio i dobrze ale żeby było choć średnio cenowo i dobrze. Ktoś zna sprawdzone biura podróży z których usług warto skorzystać?
    Nie polecam biur podróży. Jeśli nie czujesz się na siłach kupić biletu na samolot albo obiadu w knajpie, wtedy jak najbardziej skorzystaj z pomocy

  7. #7

    Domyślnie

    verus tylko czasami taniej (o dziwo) wychodzi skorzystanie z oferty biura niż organizacja na własną rękę. Drążę temat od kilku dni...

  8. #8

    Domyślnie

    Z tym organizowaniem na własną rękę to trzeba uważać. Przykładowo z lotniska firma zabiera Cię busem do hotelu. A weź tu idź kup bilet na autobus i zorientuj się z którego stanowiska odjeżdża, jak np. nikt z miejscowych nie bangla po angielsku. Jak ostatnio byłem w Turcji to miałem spore problemy z uzyskaniem informacji, jak środkami miejskiej komunikacji przedostać się z miejscowości A do B. Można oczywiście taksówkami ale to podnosi koszt imprezy.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez verus Zobacz posta
    Nie polecam biur podróży. Jeśli nie czujesz się na siłach kupić biletu na samolot albo obiadu w knajpie, wtedy jak najbardziej skorzystaj z pomocy
    raczej nie upraszczałbym kwestii samodzielnej wyprawy do umiejętności pokazania w knajpie paluchem co się chce na obiad zjeść... za 5 tys zł (2+1) lecę z Poznania do Egiptu na 2 tygodnie w opcji all do dobrego, 4* hotelu ze świetnym aqua parkiem. Samodzielna organizacja pochłonie znacznie więcej.
    Generalnie zależy dla kogo, gdzie, kiedy, na jakie ustępstwa możemy sobie pozwolić. Każde biuro zalicza ostre wpadki, bez wyjątku. Jeśli miałbym lecieć z rodziną np do Tajlandii to w życiu nie myślałbym o biurze podróży, gdzie za 2 tyg w skormnym hoteliku wołają 8k. Samemu lece za połowę tej ceny przy znacznie lepszych warunkach pobytu.
    Dla każdego coś miłego
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  10. #10

    Domyślnie

    Tu nie chodzi o koszty tylko atrakcyjność wyjazdu. Jak ktoś jest bez kasy to właśnie jedzie z biura na taką bieda-wycieczke i jara się, że ma aqua park z basenem. Wyżywienie cały dzień i drinka. Leżenie bykiem na plaży o ile temp. pozwala. 3 wycieczki "fakultatywne" w najbardziej popularne miejsca pełne turystów. Łan dolar, maj frjend.. I to są wszystkie atrakcje. Jeśli chcesz coś zobaczyć to jedziesz sam. Wynajmujesz na miejscu Jeepa z przewodnikiem i garujesz pustynią 3 dni w jedną stronę, kolejne 2 na wielbłądzie. Śpisz w namiocie lub pod gołym niebiem. Niestety hotel z basenem przy tym jest taniochą..
    Ale tak jak wyżej stoi - co kto woli
    I tyle OT bo autorowi nic nie pomogłem

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •