Pytanie czy odbiorniki są kompatybilne i Tetrę wyzwolę nadajnikiem Aster?
Niby częstotliwość ta sama a jak w praktyce?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam.
Szukaj
Pytanie czy odbiorniki są kompatybilne i Tetrę wyzwolę nadajnikiem Aster?
Niby częstotliwość ta sama a jak w praktyce?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam.
D80, D40 & Grip, N18-55 AF-S, N55-200 AF-S, N50 F1.8 D AF, S17-70 F2.8-4.5 DC HSM...
Mało kto kombinuje w ten sposób, podejdź do sklepu i sprawdź organoleptycznie, bo raczej sensu kupowania różnych typów wyzwalaczy nie ma zbyt wielkiego.
A biorąc pod uwagę, że takie Youngi nie są kompatybilne w obrębie siebie (nowsze wersje nie współpracują ze starszymi) to szczerze wątpię w taką możliwość w pozostałych...
Yongnuo pracuje na inne częstotliwości niż Phottix.
D, F, Xmm/xx, Już sam się gubię w tym wszystkim.
Skontaktuj się z nami