Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2009
    Miasto
    małopolska
    Posty
    54

    Domyślnie Phottix ASTER & TETRA

    Pytanie czy odbiorniki są kompatybilne i Tetrę wyzwolę nadajnikiem Aster?
    Niby częstotliwość ta sama a jak w praktyce?

    Z góry dziękuję za odpowiedź.
    Pozdrawiam.
    D80, D40 & Grip, N18-55 AF-S, N55-200 AF-S, N50 F1.8 D AF, S17-70 F2.8-4.5 DC HSM...

  2. #2
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2009
    Miasto
    małopolska
    Posty
    54

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez baxx0 Zobacz posta
    Pytanie czy odbiorniki są kompatybilne i Tetrę wyzwolę nadajnikiem Aster?
    Niby częstotliwość ta sama a jak w praktyce?

    Z góry dziękuję za odpowiedź.
    Pozdrawiam.
    Przepraszam, że post pod postem ale ponawiam swoje pytanie.

    Może jeszcze YongNuo jest kompatybilny ???
    D80, D40 & Grip, N18-55 AF-S, N55-200 AF-S, N50 F1.8 D AF, S17-70 F2.8-4.5 DC HSM...

  3. #3

    Domyślnie

    Mało kto kombinuje w ten sposób, podejdź do sklepu i sprawdź organoleptycznie, bo raczej sensu kupowania różnych typów wyzwalaczy nie ma zbyt wielkiego.

    A biorąc pod uwagę, że takie Youngi nie są kompatybilne w obrębie siebie (nowsze wersje nie współpracują ze starszymi) to szczerze wątpię w taką możliwość w pozostałych...

  4. #4

    Domyślnie

    Yongnuo pracuje na inne częstotliwości niż Phottix.
    D, F, Xmm/xx, Już sam się gubię w tym wszystkim.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •