Kalendarz 2011

Uwaga, w związku z coraz mniejszym zainteresowaniem zakupem kalendarzy zaczynam wyprzedaż aż do wyczerpania zapasów.
Aktualna cena kalendarza to 22 złote plus koszty wysyłki (czyt. poniżej). Jestem w trudnej sytuacji bo muszę odzyskać środki jakie należą się drukarni. Poza tym szkoda mi reszty tych przepięknych kalendarzy. Mam nadzieję że dotychczasowi nabywcy nie będą mieli nic przeciwko.

Kalkulacja kosztów do przelewu:
Kalendarz: 22 złote sztuka (pamiętajcie, gabaryt 2-krotnie większy niż ubiegłoroczny, proszę przygotować odpowiednie miejsce)
Szerokość kalendarza: 40cm, wysokość 60cm. Opakowanie: 45cm/65cm.
Wysyłka i opakowanie: 13 zł (jeden kalendarz) 16 złotych (jeden do pięciu) 22 złote (pięć do dziesięciu) (karton oklejony po obu stronach - gabaryt B Poczty Polskiej).

Zamawiamy na adres: kalendarz@digital.pl

W zamówieniu dane do wysyłki i jeśli w przelewie będą inne, proszę to zaznaczyć.

Przelew: proszę podać dane z zamówienia w tytule (wystarczy Imię i Nazwisko z maila zamawiającego).
Środki ślemy na konto:
Alior Bank:
ELLI
90-425 Łódź, Piotrkowska 109
12 2490 0005 0000 4500 2706 3550

Mam nadzieję że wszystko zawarłem w tym wątku. Oczywiście odpowiem na wszystkie pytania.

Do dzieła kochani. Zapewniam Was że ten kalendarz warto zawiesić na swojej ścianie.

Poniżej jedno ze zdjęć naszego kalendarza. Autor s4int.


Poniżej kalendarium i rozkład kalendarza.


Powiem Wam że ja z całą pewnością oramkuję te zdjęcia po zakończeniu przyszłego roku. W tym formacie nadają się na świetne obrazy... Pomysł z tym formatem był genialny.