Close

Strona 13 z 25 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 242
  1. #121
    Gaduła
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Kamieniec Ząbkowicki
    Posty
    3 038

    Domyślnie

    Paczka dotarła... kalendarz jest piękny.
    Świetny pomysł z większym formatem, tegoroczny kalendarz robi dużo większe wrażenie niż jego ubiegłoroczna edycja... mimo, że poziom zdjęć porównywalny.
    D610 | N 16-35 VR | N 85/1.8D | T 90/2.8 Di | T 70-300 VC || D70s | N 18-70/3.5-4.5

  2. #122

    Domyślnie

    Kalendarz dotarł, dziękuję.
    Już nie mogę doczekać się nowego roku!
    Jeżeli zabałaganione biurko jest znakiem zabałaganionego umysłu, znakiem czego jest puste biurko? A.E.

  3. #123

    Domyślnie

    Kalendarz dziś dotarł. Jest piękny! Pozdrawiam wszystkich autorów i współautorów tego dzieła. Kawał dobrej roboty!
    N

  4. #124

  5. #125
    Oszczędny w słowach Awatar krzycho1235
    Dołączył
    05 2009
    Miasto
    zachodniopomorskie
    Posty
    53

    Domyślnie

    Do mnie już tez kalendarze dotarły. Dzięki bardzo Dobry pomysł z takim rozmiarem kalendarza, zdjęcia robią większe wrażenie. Super!!
    Nikon D300s + Nikkory

  6. #126

    Domyślnie

    A ja posłałem kolejne zamówienie na więcej sztuk - z tym że z dosyć "dziwnym acz konkretnym zapytaniem" dlatego zanim przeleję kasę proszę o info
    Dawniej system N - obecnie L(M) + F

  7. #127

    Domyślnie

    Dostałem swoje ekspresowo chyba dwa dni po wysyłce. Serdeczne dzięki Piotrze!
    Format robi świetne wrażenie z tak pięknymi fotografiami. Ale moim skromnym zdaniem wydruk powinien być odrobinkę jaśniejszy.

  8. #128

    Domyślnie

    A ja posłałem kolejne zamówienie na więcej sztuk - z tym że z dosyć "dziwnym acz konkretnym zapytaniem" dlatego zanim przeleję kasę proszę o info
    Mam nadzieję że odebrałeś odpowiedź

  9. #129

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gio Zobacz posta
    Ale moim skromnym zdaniem wydruk powinien być odrobinkę jaśniejszy.
    Podpisuję się pod tym.
    Jeżeli zabałaganione biurko jest znakiem zabałaganionego umysłu, znakiem czego jest puste biurko? A.E.

  10. #130

    Domyślnie

    Skoro wiemy, że jest możliwa wysyłka za granicę, to czy mógłbym znać koszt wysyłki jednego(1) kalendarza do Dania-Kopenhaga.
    Dziękuję za informacje i pozdrawiam.
    D300s N18-200VRII N35/1.8 S8fish SB-900
    Pro Patria Semper

Strona 13 z 25 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •