Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Transmiter WT 4

  1. #1

    Domyślnie Transmiter WT 4

    Mam następujący problem z WT4. Po połączeniu się z siecią bezprzewodową, Nikon D3X komunikuje, że łączy z komputerem. No i na tym się kończy, widać, że nie ma kontaktu z komputerem. CCP też nie widzi aparatu. W przypadku sieci Ethernet nie ma problemu, no ale nie po to go kupowałem żeby pracować na kablu. Pracuję na komputerze Maca. Jeżeli ktoś mógłby mi pomóc - wielkie dzieki.
    Serdecznie pozdrawiam
    Brest

  2. #2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •