Nie wiem czy było, ale:
http://www.stumbleupon.com/su/2mXxEU...53D_dmEY2izZpk
Taniej jak samayang![]()
Szukaj
jest pomysł jest i rezultat
Ale stabilizator to pierwsza klasa wynalazekhttp://www.youtube.com/watch?v=LLlJl7TbXTA
i tylko 1$![]()
Nikon D90 | Σ10-20/4-5.6 | N18-105 | N50/1.8 | N75-300 | SB900 | MC-DC2 | ML-L3 | Case Logic SLRC 4 | Benro Beyond Z40 | Canon PowerShot A80
judasze w Polsce to z już ponad 10 lat temu były w użyciu w połowie filmów snowboardowych, rolkowych czy rowerowych itp - w prawdziwie partyzanckich obudowach...tu można pozazdrościć kolesiowi szpejów majsterkowicza, których większość montujących takie cuda nastolatków nie posiada![]()
Ja kiedyś robiłem konwerter szerokokątny do mojego Fuji s5600, ale używałem soczewki od optyka (całe 12pln mnie kosztowała), butelki od Pepsi i czarnej taśmy izolacyjnej. I też działało dobrze
Nawet nie zabierało światła specjalnie![]()
D300
Nikkor 24 2.8D, Nikkor 50 1.4G, SB-900
Skontaktuj się z nami