Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Fish-Eye and Wide-Angle Lens for Your Camera - $5

    Nie wiem czy było, ale:
    http://www.stumbleupon.com/su/2mXxEU...53D_dmEY2izZpk

    Taniej jak samayang
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube:::

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez biegly Zobacz posta
    Nie wiem czy było, ale:
    http://www.stumbleupon.com/su/2mXxEU...53D_dmEY2izZpk

    Taniej jak samayang
    Tylko znajdz judasza pasujacego na mocowanie np. 67mm
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  4. #4

    Domyślnie

    Ale stabilizator to pierwsza klasa wynalazek http://www.youtube.com/watch?v=LLlJl7TbXTA
    i tylko 1$
    Nikon D90 | Σ10-20/4-5.6 | N18-105 | N50/1.8 | N75-300 | SB900 | MC-DC2 | ML-L3 | Case Logic SLRC 4 | Benro Beyond Z40 | Canon PowerShot A80

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    judasze w Polsce to z już ponad 10 lat temu były w użyciu w połowie filmów snowboardowych, rolkowych czy rowerowych itp - w prawdziwie partyzanckich obudowach...tu można pozazdrościć kolesiowi szpejów majsterkowicza, których większość montujących takie cuda nastolatków nie posiada

  7. #7
    Rozmowny Awatar Karl Johansson
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Kraków/czasem Gdańsk, ale na razie nie
    Posty
    714

    Domyślnie

    Ja kiedyś robiłem konwerter szerokokątny do mojego Fuji s5600, ale używałem soczewki od optyka (całe 12pln mnie kosztowała), butelki od Pepsi i czarnej taśmy izolacyjnej. I też działało dobrze
    Nawet nie zabierało światła specjalnie
    D300
    Nikkor 24 2.8D, Nikkor 50 1.4G, SB-900

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •