Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Ranking Chip

  1. #11

    Domyślnie

    Zdaje się, że ludzikom z CHIP"a coś się w główkach pop......... !!!!!!!

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kondziu Zobacz posta
    Może wypowie się ktoś obiektywny kto posiada te puszki, wiem że na forum są takie osoby.
    To nie prowokacja. Nie mam FX, ale obrazek z D7000 jest bardzo, bardzo dobry. Jak na początku nienawidziłem Dk7 za klawiszologię, tak teraz moje D300 odpoczywa. To "gówienko" jeszcze ostro namiesza, zwłaszcza jak jeszcze stanieje.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  3. #13

    Domyślnie

    Sprzedaję FF, bo cropowe D7000 daje lepszą/porównywalną jakość obrazu, a jest prawie połowę tańszy! Po co przepłacać!

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zaitsev Zobacz posta
    Sprzedaję FF, bo cropowe D7000 daje lepszą/porównywalną jakość obrazu, a jest prawie połowę tańszy! Po co przepłacać!
    a masz D3 może ? - ewentualnie mogę się wymienić z Tobą 1 za 1 za D7000. Niech stracę
    w sumie D700 też może być - będziesz mieć jedno "0" do lansu więcej na body
    D200, T12-24/4, N35,50,85/1.8, N60/2.8D, SY85/1.4, S70-210/2.8, TC16A, SB-800
    Soligor 28/2.8, MIR 35/2, Helios 50/2, Jupiter 135/3.5

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •