Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sin Zobacz posta
    Co z reportazem slubnym - da rade obskoczyc tym szklem, przy zalozeniu ze w trudnych warunkach posilkujemy sie stalkami f1.8? Czy tylko i wylacznie 24-70/2.8?
    Cóż za totalnie idiotyczne pytanie.
    Sorry -- ale stanowcze "NIE!" dla głupoty; I to wtórnej.
    24355050508080135105200...
    www.jswierad.pl

  2. #22

    Domyślnie

    Slyszalem o Canonierach ktorzy z powodzeniem wykorzystuja do slubniakow 24-105/4L, slyszalem o takich ktorym i 2.8 bylo za ciemne na reportaz. Twoja wypowiedz natomiast utwierdza mnie tylko w przekonaniu, ze - sorry - nie ma glupich pytan, sa za to glupie odpowiedzi.

  3. #23

    Domyślnie

    Przedwczoraj nabyłem 24-120 f4, uzywam go z D300s .Gorąco polecam to szkło, fajny zakres pod DX i naprawdę daje ładny obrazek

  4. #24

    Domyślnie

    jakbym miał wybierać szkło do spacerów itp wybrałbym zdecydowanie 24-120/4 ale do ślubniaków wolałbym 24-70/2,8. Oczywiście pierwszym szkłem też da się to obskoczyć
    Nikon FX

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sin Zobacz posta
    Slyszalem o Canonierach ktorzy z powodzeniem wykorzystuja do slubniakow 24-105/4L, slyszalem o takich ktorym i 2.8 bylo za ciemne na reportaz. Twoja wypowiedz natomiast utwierdza mnie tylko w przekonaniu, ze - sorry - nie ma glupich pytan, sa za to glupie odpowiedzi.
    No więc właśnie - w tym rzecz, sam to zauważyłeś.

    Taki wybór zależy przecież wyłącznie od preferencji i oczekiwań fotografa.
    Nie ma złotej reguły, która mówiłaby, że śluby należy fotografować takim a takim obiektywem, a taki a taki się nie nadaje. I zarówno na tym jak i na każdym innym forum ciągle się o tym pisze.

    Jeden zrobi sensowne zdjęcia kitowym zoomem, wspomagając się lampą(lampami) tudzież innymi akcesoriami świetlnymi, inny potrzebuje f1.4 żeby fotografować w świetle zastanym i "katować" klienta papierową GO. Dla każdego coś dobrego... a co dla kogo - to już musi wynikać z doświadczenia, przemyśleń własnych i zasobności portfela.
    24355050508080135105200...
    www.jswierad.pl

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •