Witam. Zastanawiam się czy nie przesiąść się z mojej D80-tki na D90. Nie musiałbym dołożyć raczej wiele. Nie jestem zadowolony w D80 z pracy AF, zwłaszcza z moim tamronem 17-50. Bardzo często nie trafia, a w ciemniejszych pomieszczeniach to już w ogóle masakra. Dlatego chciałbym spytać czy w 90-tce jest nieco sprawniejszy AF? I Druga ważna rzecz. W D80 granicą dla mnie i dla większości użytkowników jest iso 800. A jaka jest w D90? Myślałem też o D200...
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami