Szukaj
Cieszę się, że zdjęcie wzbudziło powszechną wesołość.
Co prawda na tak zwanym Forum Technicznym teoretycznie można by oczekiwać bardziej merytorycznych wypowiedzi, ale dobry humor über alles.
Dziękuję za komentarze.![]()
Snoblesse oblige:
| buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |
Skontaktuj się z nami