Paweł nie ma litości... aż oczy wypadają patrząc na te śliczności![]()
Szukaj
Paweł nie ma litości... aż oczy wypadają patrząc na te śliczności![]()
D90 | N35 1.8 G | N70-300 VR | SB-900 |
kolejne bdb - ten powtórny wyjazd z udziałem swiatła dał wspaniałe foty![]()
Twoje prace są świetne. Szczerze gratuluje!
pozdrawiam, Łukasz
NIe no po prostu musze chyba aparat na polke odlozyc. Jest pieknie
Jakieś zabawki - podobno japońskie
Ech, piękne!... Patrząc, wiadomo przynajmniej, w jakim kierunku dążyć z nauką fotografii krajobrazu![]()
powala!
Jest swietnie po calosci. Swiatlo, kadr, plany, kolory akurat, nie przegiete a ladnie nasycone. I jeszcze te dwie (chyba sarny), niby taki maly element a swietnie dopelniaja zdjecie. Graty po calosci.
Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
Pozdrawiam, Krzysiek.
Pięknie jest, zresztą już Ci o tym namalowałem...![]()
LED ZEPPELIN
Cóż ja mogę powiedzieć - wykorzystałeś światło i miejsce.
Wypada jedynie pogratulować![]()
Zapraszam
<a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>
Skontaktuj się z nami