Szukaj
Piękne jak każde w Twoim wykonaniu GRATULUJE
Nikon Fx
Ja se wyobrazam co ty bys w Toskanii wyprawiał. Super.
Czy te jaśniejsze pola wystające z lewej strony zielonego krzaczka to są jakieś gałęzie czy ślad maski? Jeśli na zdjęciu nie było żadnych masek, to proszę mnie nie bić za głupie pytanie, ale mnie właśnie coś podobnego się robi wokół krzaczorów, gdy usiłuję wyciągnąć kolory ze zdjęcia. A Twoje zdjęcie jest super. Stawiam go na podium obok łódki Nemetha z miastem w tle.
Pozdrawiam!
O ja pierdziele, ale wypas! Nie mam uwag, nie mam pytań - oglądam![]()
D300 \ D70s \ Zenit 11 \ MB-D10 \ N17-55 f2,8 \ N50 f1.8 \ Takumar 50 f1.4 \ SB-800 \
Kto pyta nie błądzi. Przecież wszyscy się tu uczymy, więc pytanie ludzka rzecz.
Tak więc odpowiadam: te jaśniejsze miejsca, to nic innego jak krzaczki w drugim rzędzie, które po prostu zrzuciły już liście.
Mogłem się ich pozbyć, ale pozostawiłem zielsko w takiej ilości w jakiej się do kadru załapało.
no pięknie jest
K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
http://bartekkw.deviantart.com/
"Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams
Skontaktuj się z nami