Chciałbym się w końcu wybrać w tym sezonie na narty do Austrii. Niestety nie mam za bardzo pojęcia co, gdzie i jak.
Macie może jakieś pensjonaty warte polecenia?? W jaki region najlepiej się wybrać? Przyznam się szczerze, że w tym temacie jestem trochę zielony, ale kojarzę Kaprun czy Zillertal ale nie wiem czy warto?? Nie ukrywam, że zależy mi na cenie. Jak mniej więcej przedstawiają się ceny za noclegi? Dostałem już odpowiedź z jednego pensjonatu. Chcą 30 E za nocleg od osoby w Kaprun to normalna cena? Za skipasy trzeba chyba liczyć ok 200E za tydzień prawda? Aha niestety mam do dyspozycji tylko ferie (początek lutego) no i chcę jechać samochodem. Z góry dzięki za odpowiedź.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami