Ja wybieram ciaśniejszą 2,kadr i chłodniejsza tonacja bardziej mi się podobają.
Szukaj
Ja wybieram ciaśniejszą 2,kadr i chłodniejsza tonacja bardziej mi się podobają.
Fajne kadry Grzesiui wody nie przypaliłeś
dwójkę można jeszcze wzmocnić kontrastem, to chyba crop jest ?
Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D
Nikon http://greg77.com/
To tłumaczy mało kontrastu![]()
Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D
Dwojeczka jest świetnie poukładana
Nikon http://greg77.com/
Jedynka taka ... naciapana
Za dużo dzieje się w kadrze. Temat powinien uspokajać , a (przynajmniej mnie) wzrok gania i stara się wyłaniać szczegóły.
Dwójka - dobrze zrobiony klasyk.
Skontaktuj się z nami