Pewnie, że dobrze gada nie ma nic lepszego jak po całej masie roboty zobaczyc piękny obrazek na papierze.
Czornyj jako , że w Qimage trzeba wpisywac wymiary w inch-ach to czy masz jakąś stronkę gdzie są podane wymiary zdjęc ? Mam jeszcze pytanie czy zawsze muszę zaznaczac opcję Crop tak aby zdjęcie było w danym wymiarze np. a4 i nie miało ramek ? Bo nie raz cropuje tak , że zachowuje proporcje, a czasem mi obcina zdjęcie Fajnie by było stworzyc nowy wątek o Qimage , dla takich jak ja co nie dogadują się z różnymi programami :]
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami