Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23
  1. #21

    Domyślnie

    Pewnie, że dobrze gada nie ma nic lepszego jak po całej masie roboty zobaczyc piękny obrazek na papierze.
    Czornyj jako , że w Qimage trzeba wpisywac wymiary w inch-ach to czy masz jakąś stronkę gdzie są podane wymiary zdjęc ? Mam jeszcze pytanie czy zawsze muszę zaznaczac opcję Crop tak aby zdjęcie było w danym wymiarze np. a4 i nie miało ramek ? Bo nie raz cropuje tak , że zachowuje proporcje, a czasem mi obcina zdjęcie Fajnie by było stworzyc nowy wątek o Qimage , dla takich jak ja co nie dogadują się z różnymi programami :]
    Fx

  2. #22

    Domyślnie

    W calach powiadasz???
    Edit>Preferences>Units>Metric

    Co do drugiego pytania, to nie bardzo rozumiem. Automatyczne docinanie można wyłączyć klikając na nożyczki, ale jeśli zdjęcie trzyma proporcje, to nic nie powinno być docięte...

  3. #23

    Domyślnie

    Czornyj dziekuję po raz kolejny , szukałem i nie znalazłem albo słabo szukałem :] Tak ale jak wyłączę automatyczne docinanie to często zdjęcie nie zachowuje wymiarów. A w większości drukuje na jak największym formacie i później tnę zdjęcia ,aby zaoszczędzic na papierze.
    Fx

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •