Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Walka

  1. #1

    Domyślnie Walka

    Witam i zapraszam do wypowiedzi na temat zamieszczonego kadru.Coś mi się wydaje że słabo jakościowo mi to wyszło,oczywiście nie samo tylko ja tak uczyniłem.Ale poddaję to waszej ocenie.
    Dziękuję.
    Pozdrawiam.Józef.

  2. #2

    Domyślnie

    Ciekawe czemu nikt nic nie napisał. Mi się podoba. Ładne niebo w tym momencie było, ciekawe. Bo to zwykle moment trwa Ładnie w tej wodzie odbijało się światełko, faaajowy moment.

  3. #3

    Domyślnie

    Trudno do czegoś się przyczepić,a jakoś na mnie akurat słabo działa.Może tonacja jest taka...mało żywa?To bardzo zgeometryzowana kompozycja i chyba bym przyciął trochę dołu,jakąś 1/8 wysokosci.
    A new shit has come to light...

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Duder Zobacz posta
    Trudno do czegoś się przyczepić,a jakoś na mnie akurat słabo działa.Może tonacja jest taka...mało żywa?To bardzo zgeometryzowana kompozycja i chyba bym przyciął trochę dołu,jakąś 1/8 wysokosci.
    zgadzam się, ta dolna część nic nie wnosi, a przeszkadza
    Nie chodzi o to, na co się patrzy, ale co się widzi - H.D. Thoreau

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Duder Zobacz posta
    To bardzo zgeometryzowana kompozycja i chyba bym przyciął trochę dołu,jakąś 1/8 wysokosci.
    Celowo niczego nie obcinałem ponieważ:
    1.PG pomniejsza trochę wrażenie symetrii
    2.LD zostawiłem ze względu na to że walka toczy się nie tylko na niebie ale również w wodzie
    Tak to widziałem i tak wam to przedstawiłem.
    Pozdrawiam.Józef.

  6. #6

    Domyślnie

    Tak też przypuszczałem,ale dla równowagi geometrycznej było by lepiej lekko przyciąć dół.Tak mi się wydaje.Nic tej "walce" nie ubędzie a geometria zyska.Trzeba by też sprawdzić jak na odbiór wpłynęłaby dobrze dobrana ramka,bo teraz dół zlewa się z czarnym tłem i nie ma wyraźnego zakończenia-stąd może się brać wrażenie nierównowagi.
    Ostatnio edytowane przez Duder ; 10-11-2010 o 13:48
    A new shit has come to light...

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Duder Zobacz posta
    Tak też przypuszczałem,ale dla równowagi geometrycznej było by lepiej lekko przyciąć dół.Tak mi się wydaje.Nic tej "walce" nie ubędzie a geometria zyska.Trzeba by też sprawdzić jak na odbiór wpłynęłaby dobrze dobrana ramka,bo teraz dół zlewa się z czarnym tłem i nie ma wyraźnego zakończenia-stąd może się brać wrażenie nierównowagi.
    Z tą ramką muszę poćwiczyć,dziękuję za zainteresowanie.
    Pozdrawiam.Józef.

  8. #8

    Domyślnie

    A ja jestem na nie, to zdjecie jest o niczym i nic nie wnosi.....wyglada jak fota zrobiona tematem zielonym.....sorki nic wczesniej nie pisalem, bo myslalem, ze przejdzie bokiem i unikniesz nieprzyjemnosci.....

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    A ja jestem na nie, to zdjecie jest o niczym i nic nie wnosi.....wyglada jak fota zrobiona tematem zielonym.....sorki nic wczesniej nie pisalem, bo myslalem, ze przejdzie bokiem i unikniesz nieprzyjemnosci.....
    Nie masz za co przepraszać.Wyraziłeś swoje zdanie i o to właśnie mi chodzi.Z drugą częścią twojej wypowiedzi jestem gotowy zgodzić się,ale z pierwszą nie.A poza tym tak wyrażona przez ciebie opinia na pewno nie sprawi nikomu nieprzyjemności.Dzięki za zainteresowanie i zapraszam częściej.
    Pozdrawiam.Józef.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •