Close

Strona 3 z 19 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 186
  1. #21

    Domyślnie

    Z powyższych jedynie 03 za siłę wyrazu oraz 05 za wykonanie i wypatrzenie, choć kompozycja tu lekko niedomaga - ale za to przesłanie czytelne. Jedynka i dwójka dla mnie nieczytelne. Gratuluję zasłużonej nagrody, a zebra pewnie ustawiona... Świetne portfolio, zachęcam do publikacji na forum, to podniesiesz trochę poziom (forum).

  2. #22

  3. #23
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2009
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    166

    Domyślnie

    mOSAd dzięki za koment - zgadzam się z tym co napisałeś o zaprezentowanych zdjęciach

    No to trochę zdjęć z początków fascynacji gatunkiem

    06.

    07.

    08.

    09.

    10.

  4. #24

    Domyślnie

    Jest... wesoło. A to oznacza, że nasuwa mi się skojarzenie z niejakim http://www.elliotterwitt.com/lang/en/index.html - a to z kolei oznacza, że jest bardzo dobrze. 06 niekoniecznie.

  5. #25

    Domyślnie

    "kamilp" gratuluję. Dla mnie absolutnym numerem jeden jest 04. Świetny moment (naciśnięcie spustu), świetna kolorystyka i świetna historia (codzienne zycie pary ludzi). Pozostałe fotki też niezłe, ale takie robią wszyscy - banał reporterski
    Piter

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Piotr.S Zobacz posta
    Pozostałe fotki też niezłe, ale takie robią wszyscy - banał reporterski
    Pokaż jakąś własną, jak wszyscy to wszyscy - chętnie zobaczę trochę więcej z takich banałów. Mogą być nawet ciut lepsze, a co tam.

  7. #27
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2009
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    166

    Domyślnie

    mOSAd ale Ci się nasunęło z tym Erwittem

    Poczułem się wywołany do tablicy z kolejnymi banałami, aczkolwiek zgrabnie złożonymi w pewną zabawną (mam nadzieję) całość.


  8. #28

    Domyślnie

    Tak, polskie siatkarki znane są na całym świecie, choć wiele z nich chętnie zamieniłoby tę profesję na zawód księżniczki.

  9. #29

    Domyślnie

    Masakra, gratuluje i ogromny szacunek za jakość i pomysłowość zdjęć pozostałych no i tego zwycięskiego również.



    Kłaniam się!
    D750, D700, MB D10, Z 16 2.8, N 35 1.8G, N 50 1.8G, N 85 1.8D, SB-800

  10. #30

    Domyślnie

    9 świetna, wryła mi się właśnie chyba w pamięć i długo jej nie zapomnę

    kalendarz rewelacyjnyyyyy
    brak

Strona 3 z 19 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •